Vinnitsa Tıp Üniversitesi

Vinnitsa Tıp Üniversitesi

Tıp alanında en iyi kapıları açan kaliteli üniversiteye başarıları ile ünlü danışmanlık firması Eurostar aracılığı ile kayıt olabilirsiniz.

Vinnitsa Tıp Üniversitesi

Vinnitsa Tıp Üniversitesi bünyesinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra kayıt olmak için Eurostar yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelirken yanınıza almanız gereken bazı belgeler gerekmektedir. Bu belgelere şöyle bir bakacak olursak kayıt işlemleri için gerekli olan lise diploması ve lise transkripti sağlık bakanlığına bağlı olmak üzere her han bir hastaneden sağlık raporu okula kayıt tarihinden önce iki ay içerisinde alınmış olması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra Eliza yani aids testi okula kayıt tarihinden iki ay önce alınmış olması gerekmektedir. Nüfus cüzdanı, 10 adet vesikalık fotoğraf, pasaport fotokopisi, başvuru dilekçesini yanında bulundurmanız gerekmektedir. Bunların yanı sıra Eurostar yurt dışı eğitim başvuru merkezine kayıt için başvuru yapan kişilere on gün içerisinde kayıt kabul işlemi tamamlanacak ve Ukrayna için vize işlemi ise sadece iki gün sürecektir.

Bu süreç dahilinde Vinnitsa Tıp Üniversitesinde eğitim görmeye başlayacağınız süreçte bir yıl sürecek bir hazırlık eğitimi ile beraber akıcı bir aksana sahip yabancı dil eğitimi almış olacaksınız. Alacağınız bu yabancı dil eğitimi ile beraber yapacağınız çalışmalarda lisans eğitimine başladığınızda almış olduğunuz bu yabancı dil ile beraber çalışmalarınızı sürdüreceksiniz.

Yurt dışında eğitim imkanlarından yararlanırken dilerseniz Vinnitsa Tıp Üniversitesi bünyesinde yer alan eğitim kurumumuz dahilinde yurtlarda uygun bir fiyata konaklama imkanına sahip olurken dilerseniz arkadaşlarınız ile beraber bir ev kiralayabilirsiniz ya da Vinnitsa Tıp Üniversitesi çevresinde yer alan aileler ile birlikte anlaşma sağlayarak yapacağınız sözleşme dahilinde aileler ile birlikte yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. Böylelikle eğitim alanında misal verecek olursak göreceğiniz İngilizce eğitim yanı sıra evde de Ukraynaca öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. En azından burada yaşayacağınız süreç içerisinde sizin için gerekli cümleleri öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

Yurt dışında eğitim görme imkanına sahip olan kişiler için çok çeşitli sosyal aktiviteler ya da çok değişik imkanlar beraberinde gelmektedir. Bu imkanlar arasında en büyük etken ise yeni bir dil eğitiminden geçmektedir. Bu eğitim süresi boyunca alacağınız yabancı dil eğitimi sayesinde öğrendiğiniz bilgileri ülkemizde rahat bir şekilde kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Vinnitsa Tıp Üniversitesi bünyesinde verilmekte olan eğitim dahilinde Tıp, Eczacılık, Diş hekimliği ya da Aile hekimliği bölümlerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Bu eğitim sistemi dahilinde yapacağınız çalışmalar ile beraber lisans süresinin sonucunda elde edeceğiniz diplomalarınız ile beraber ülkemizde geçerliliğini sürdürmekte olan yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği dolayısı ile ülkemiz sınırları içerisinde yer alan her şehrimizde almış olduğunuz bu diplomalar ile beraber bir iş yeri açma fırsatına sahip olabilir ya da ülkemiz sınırları içerisinde yer alan sağlık kuruluşları ile anlaşarak birlikte çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bologna eğitim sistemi dahilinde yer alan çalışmalar ile beraber sizde Vinnitsa Tıp Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz yapmanız gereken tek şey 0212 244 66 00 numaralı EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisini arayarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Ygs sınavına girmemiş olsanız bile bu üniversitelerde okuyabilirsiniz. Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde bir eğitim almak için üniversite sınavına hazırlanmanıza gerek yoktur, ayrıca Vinnitsa Tıp Üniversitesinde eğitim görmek için üniversite sınavına girmenizede gerek yoktur.

Bu şekilde iyi bir eğitim almak için doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ile beraber iletişime geçerek iyi bir şekilde tıp eğitimi almaya başlayacaksınız. Aldığınız tıp eğitimi ile beraber çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!