Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Uluslararası en iyi işletmelerde çalışacak donanıma sahip olabilmek için Odessa Ekonomi üniversitesi size iyi bir referans olacaktır.

Odessa Ekonomi Üniversitesinde Okumak

Bütün dünyada verilmekte olan bologna eğitim sistemi dahilinde iyi bir eğitim görmek için yapmanız gereken şey Eurostar Yurtdışı Eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek bu alanda gerekli bilgileri almaktan geçmektedir. Odessa Ekonomi Üniversitesi de kariyerinize iyi bir şekilde yön verebileceğiniz eğitim kurumlarındandır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir eğitim alarak önünüze rahat bir şekilde bakabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar doğrultusunda gerek araştırmalar gerek ise uygulamalar ya da sunumlar ile beraber etcs kredi sistemi ile bir üst sınıfa geçeceksiniz.

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilemkte olan bologna eğitim sürecinden biraz bahsedecek olursak bu eğitim sistemi ile ilgili olarak öncelikle şunları söylemeliyiz ki bu eğitim sistemi dahilinde öğretmen ve öğrenci arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal aldığını belirtmeliyiz.

Bu eğitim sistemi ile beraber öğrencileri sadece pasif birer alıcı olarak görmekten ve öğretmenleri ise sadece birer verici olarak görmekten ziyade her iki tarafında kendine özel sorumlulukları bulunmakta ve bu sorumluluklar dahilinde iyi birer çalışma yürütmeleri gerekmektedir. Öğretmenin öğrencilerine sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin bu konu başlıklarından bir tanesin ekip arkadaşları ile beraber seçimini yaparak bu konu başlığının araştırılmasını, uygulama işlemlerini ve sunumunu yapmaktan geçmektedir.

Odessa Ekonomi Üniversitesi Bölümleri Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( RUS )
ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi Ve Üretim Yön. 1350 $ 2000 $
ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İşletme 1350 $ 2000 $
ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Muhasebe 1350 $ 2000 $
ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Uluslar arası Ekonomi 1350 $ 2000 $
ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Finansal Ekonomi 1350 $ 2000 $
ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Turizm 1350 $ 2000 $
ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Bankacılık 1350 $ 2000 $
ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Pazarlama 1350 $ 2000 $
ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi Ve Üretim Yön. 1350 $ 1200 $
ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Dış Ticaret 1350 $ 1100 $

Üniversite Kampüs İmkanları

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde yapılacak araştırmalar için öğrenciler genellikler Odessa Ekonomi Üniversitesi içersinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça üst sınıfta olan bilgisayar laboratuvarı tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra öğrenciler Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinden de merak ettikleri bilgilere kolay bir şekilde erişebilmektedir.

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan bu araştırma imkanları ile beraber üniversitemiz Ukrayna’da en aranan, en prestij sahibi üniversiteler arasında yerini korumaktadır. Odessa Ekonomi Üniversitesini tercih eden öğrenciler bu alanda iyi bir eğitimden geçirilmektedir.

Araştırma sonuçlarında elde edilen bilgiler yazılı dökümanlar ya da görsel dökümanların yanı sıra öğrencilerin bilgi yetersizliğinden dolayı şikayetleri olması durumunda doğrudan konusunda uzman kişiler ile bir görüşme ayarlayarak bire bir röpörtaj yapmaları sağlanmaktadır. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar çok daha akılda kalıcı bir hal almakla beraber bologna eğitim sisteminde araştırma çalışmalarının akabinde bir uygulama çalışması sürdürülmektedir.

Uygulama çalışmasında yapılmakta olan işlemler bir önceki aşama olan araştırma aşamasında öğrenciler tarafından uygun bir şekilde düşünülerek bu aşamada öncelikle projelendirme işlemleri yapılmaktadır gerekli malzemelerin teminatı vb. gibi işlemler sağlanmaktadır.

Bunun akabinde ise konu ile ilgili uygulama çalışması yapılarak konuya karşı olan hakimiyet tam anlamı ile öğrencilerin faydasına olacak şekilde daha akılda kalıcı bir hal almasını sağlıyor. Öğrenciler bu durumda yapacakları işlemler ile beraber sunum için bir hazırlık evresine girmiş bulunuyor.

Ekonomi Üniversitesi Denklik

Öğrenciler sunum aşamasında hep beraber konu ile ilgili olarak bir çalışma sürdürüyor. Bu çalışmada gerek araştıma sürecinden elde ettikleri bilgileri gerek ise uygulama çalışmasında karşılaştıkları aşamalar ile ilgili olarak bir çalışma yürütülüyor ve bunun akabinde ise yapılacak sunum ile beraber öğretmen tarafından değerlendirmeye alınıyor.

Bu değerlendirme neticesinde öğretmenin yılda iki kez uygulamakta olduğu kanaat notu çerçevesi altında öğrencinin başarısı gözlenmektedir. Elde edilen bu başarı ile beraber etcs kredi sistemi ile beraber öğrenci değerlendirilmesi yapılarak öğrencinin bir üst sınıfa geçmesi sağlanmaktadır.

Sizde bologna eğitim sistemi dahilinde bilgiye araştırarak ulaşmak ve daha akılda kalıcı bir yapıya sahip olmasını isterseniz ya da yukarıda yazmış olduğumuz bölümlerden birini üniversite sınav stresine girmeden eğitim görmek isterseniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Odessa Ekonomi Üniversitesi Sık Sorulan Sorular

Ukrayna'da eğitim süreci, 1 yılı hazırlık ve 3 yılı lise olmak üzere toplam 4 yıldır. Yurtdışında lise eğitimi ile alınan diploma Türkiye'de 4 yıllık lise diplomasına denk kabul edilir.

Yapılan bir araştırmaya göre, Ukraynada öğrenciler Ukrayna üniversitelerindeki 102 farklı programa kayıtlıdırlar. Bu programlardaki öğrenci dağılımı genel olarak şu şekildedir: Üniversitelere başvuranların %29'u tıp fakültesi, %10'u diş hekimliği, %9'u hukuk fakültesi ve %5,5'i ise mimarlık öğrencisidir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Tercih Sebepleri

Odessa Ekonomi ÜniversitesiOdessa Ekonomi ÜniversitesiOdessa Ekonomi Üniversitesi

#ukraynadaeğitim #ukraynaeğitimsistemi #odessaekonomiüniveristesi

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!