Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Uluslararası geçerliliği olan bir hukuk eğitimi için Odessa Ulusal Hukuk Akademisi ni tercih ederek kariyerinize önde başlayabilirsiniz.

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Yurtdışı eğitim planınız içinde Odessa Ulusal Hukuk Akademisi varsa işinizi şansa bırakanlardan değilsiniz demektir. Ukrayna üniversiteler açısından gelişmiş ve çok eskilere dayanan bir tarihe sahiptir. Eğitime önem veren Ukrayna hükümeti üniversite gençleri çağın ihtiyaçları doğrultusunda yetiştirmek için Odessa Üniversitesini açmıştır. Bu üniversite ülkede açılan ilk üniversitelerdendir. Bunun yanında kuruluş amacına uygun olarak üst seviyede eğitim kalitesine sahiptir. Güney Ukrayna’da yer alan Odessa Ulusal Hukuk Akademisi merkezi bir eğitim platformudur. Üniversitenin verdiği eğitimin kalitesi uluslararası otoritelerce tanınmaktadır. Bunun sonucu olarak da 50’den fazla ülkeden öğrenciye eğitim vermektedir.

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi Bölümleri

Üniversitede savunma hukuku, yasal gazetecilik fakültesi, sosyal refah fakültesi, adliye fakültesi, medeni hukuk ve özel girişim fakültesi, halk idaresi ve uluslararası yasal ilişkiler, yüksek lisans hukuku bölümlerini açmıştır.

UKRAYNA BÖLÜM LİSANS (Ukraynaca)
Ulusal Hukuk Akademisi Avrupa Hukuku Enstitüsü 3000 $
Ulusal Hukuk Akademisi Savunma, Yerel Yönetimler Enst. 3000 $
Ulusal Hukuk Akademisi Profesyonel Hakim Enstitüsü 3000 $
Ulusal Hukuk Akademisi Halk İdare ve Uluslara.Yasal ilişkiler 3000 $
Ulusal Hukuk Akademisi Medeni Hukuk ve Özel Girişim 3000 $
Ulusal Hukuk Akademisi Adliye 3000 $

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi Başvuru

Her bölüme dışarıdan Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık firması aracılığıyla öğrenci alımları yapılmaktadır. Akademik çalışmaları takip eden öğrencileri destekleyecek olan danışmanlıklar onlar için Ukrayna dil okulları ile ilgili bilgi toplayarak işlerine yarayacak anlatımlarda bulunmaktadır. İlkokul davetiyesini ülkeden temin ederek bir senelik vizenizi almaktadır. Ukrayna’da daha çok kalacaklar adına sağlık sigortası oluşturmaktadır. Uçak biletleri, oturma izni, kiralık ev ve yurtlar yönlendirmesini Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık uzmanları yapacaktır. Ek olarak da uzmanlarımız, telefon hizmeti ve hattı temini noktasında da doğru bilgilendirme ve yönlendirmede bulunacaktır. Elinizde her an olması gereken öğrenci belgeniz, kayıt işlemleri danışmanlıklar tarafından yapılarak Ukrayna’ya ziyarete gidiyormuşsunuz gibi bir hava yaratmaktadır.

Odessa Ulusal Hukuk Akademisine diğer ülkelerden çok fazla talep vardır. Talep karşısında ülke daha temkinli ve seçkin öğrencileri kendine kabul etmektedir. Devlet üniversitesi olarak denizcilik, tıp, politeknik, mühendislik mimarlık, hukuk, çevre ve gıda teknolojileri gibi üniversiteleri de bulunmaktadır. Teknolojik olarak desteklenmesi gereken farklı mesleklere gençlerin ulaşabilmesi için üniversitelerini değişik bölümler ile açmıştır. Ukrayna yaşanılması değer olan ve öğrencilere eksiksiz eğitimi amaçlayan alt yapısı ile dünya üniversiteleri arasına kendi üniversitelerini de sokabilmiştir.

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi Akademik Kadro ve Kampüs İmkanları

Ihlamur kokuları ile ve ağaçları ile donatılmış şehir ekonomik olarak güçlü bir yapıya sahip olduğundan öğrenciler için her türlü kullanım alanı oluşturulabilmiştir. Spor tesisleri, kafeler, gezme ve yürüyüş alanları, eğlence yerleri, yaz ve kış girebileceğiniz nezih mekânlar sürekli kontrol altında tutularak öğrenciye yaraşır şekli ile hizmet vermektedir. Sürekli turist çekebilen bu ülkede okuduktan sonra da kalmak isterseniz işsiz kalmazsınız. En azından Türkçe konuşarak işlinizi yapabilirsiniz. Kültürleri birleştiren Ukrayna yazın turist sezonunda kapılarını özellikle Türkiye’ye açmaktadır. Ülkemizle arasında periyodik olarak saat farkı yaşanmadığından her an bizim ülkemiz gibi çocuklarınızla iletişime geçebilirsiniz. Odessa Ulusal Hukuk akademisinde endişe etmeden eğitim alabilirsiniz. Genel bilgi için Eurostar danışmanlıkları tarafından gösterilen uzmanlardan bilgi alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Mavi Diploma alabileceğiniz Ukrayna üniversitelerinden aldığınız hukuk diploması Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Ülke temel hukukunu içerek fark derslerini aldığınız müddetçe istediğiniz Avrupa ülkesinde avukatlık yapabilirsiniz.

Üniversite okumak isteyenler için Ukraynada herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. İster yarım kalan hayallerinizi gerçekleştiriyor olun isterseniz de 2. veyahut 3. üniversitenizi okuyor olun. Yaşınız Ukrayna üniversitelerinde eğitim almak için sizlere engel olmayacaktır.

Tercih Sebepleri

Odessa Ulusal Hukuk AkademisiUlusal Hukuk Akademisi

#ukraynaüniveristeleri #ukraynadahukukokumak #odessaulusalhukukakademisi

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!