Ukrayna Üniversiteleri Elektrik Mühendisliği

Ukrayna Üniversiteleri Elektrik Mühendisliği

Ukrayna üniversiteleri elektrik mühendisliği eğitimi uygun bütçeli ve zorluk çekmeden sınavsız olarak yerleşebileceğiniz şekildedir.

Ukrayna Üniversiteleri Elektrik Mühendisliği

Ukrayna Üniversiteleri Elektrik Mühendisliği ; Günümüzün ve geleceğin gözde mesleklerinden biri elektrik mühendisliğidir. Böylesine zor ve meşakkatli bir mesleği icra edebilmek de kaliteli bir eğitim almayı gerektirir. Günümüzde elektrik mühendisliğini kazanabilmek oldukça zor hale gelmiştir. İyi puan alan öğrenciler bile çoğu zaman istedikleri elektrik mühendisliği bölümüne yerleşememektedir. elektrik mühendisliği bölümü ise sınavsız bir üniversite eğitimi vadetmektedir.

Ukrayna Üniversiteleri diğer yurtdışı eğitim ülkelerine göre oldukça farklıdır. Hem kaliteli bir eğitim sunan hem de bu eğitimi oldukça makul ücretlere sağlayan üniversitede öğrenci olmak büyük şanstır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı mühendisliği bölümünde okuyabilmeniz için tüm gerekli koşulları sağlamıştır. Tek yapmanız gereken lise diplomanızla birlikte Eurostar ofislerine gitmektir.

Ukrayna Üniversiteleri elektrik mühendisliği bölümü ülkenin Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson gibi şehirlerinde bulunmaktadır. Teknik veya teknoloji üniversitesi adındaki bu eğitim kurumlarında Rusça dilinde eğitim verilmektedir.

1 yıllık hazırlık okullarında Rusça diline hazır hale getirileceksiniz.

Ukrayna üniversiteleri maddi açıdan son derece uygun üniversitelerdir. Ukrayna Üniversiteleri elektrik mühendisliği yıllık harç ücretleri 2000 dolar ile 4000 dolar arasındadır. Bu ücretler diğer yurtdışı ülkelerine göre oldukça düşük kalmaktadır. Günlük yaşam ücretlerinin de oldukça makul olduğu ülkede okurken dilerseniz kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli kurslarından da yararlanabilirsiniz.

Ukrayna’da Yaşam Koşulları

Tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Ukrayna’yı öğrenciyken keşfetme imkânına sahipsiniz. Günlük yaşam ücretlerinin oldukça düşük olduğu ülkede ülke halkının kiraladığı evlerde barınabilir, gelişmiş sosyal hayatında gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Misafirperver ülke halkı sayesinde kendinizi ülkenizden çok da uzakta hissetmeyeceksiniz. Ülkenin Türkiye’ye yakınlığı dolayısıyla da ülkenize dilediğiniz zaman gelebilme lüksüne sahip olacaksınız.

Bologna Anlaşmasına tabi olan Ukrayna üniversitelerinde Avrupa ülkelerinin standartı olan anlaşma hükümleri doğrultusunda eğitim imkânına sahipsiniz. Mezun olduğunuzda Avrupa’nın 1. Kalitesi Europass mavi diplomayı hak etmiş olacaksınız. Bu saygın diplomanın Türkiye’de de geçerliliği olduğundan ister ülkeniz de isterseniz de Avrupa’da iş imkânına sahip olacaksınız.

Üniversite eğitimi için elzem olan Ygs ve Lys’ den herhangi bir puana gereksiniminiz olmadan başvurabileceğiniz Ukrayna üniversiteleri için tüm danışmanlık hizmetlerini Eurostar sizler adına yürütmektedir. Ülkedeki barınma sorununuzdan, üniversiteye kayıt aşamanıza, ülkedeki karşılama hizmetlerinden vize işlemlerinize kadar tüm detayları Eurostar profesyonel kadrosu sizin adınıza halledecektir. Vize almanın diğer ülkelere kıyasla son derece kolay olduğu Ukrayna’da üniversite eğitiminize kolaylıkla başlayabileceksiniz. Ukrayna Üniversiteleri elektrik mühendisliği bölümü tüm avantajlarıyla sizleri bekliyor.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!