Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi lisans tamamlama bölümleri ve Avrupa standartlarında eğitimiyle öğrencilerin ilk tercihlerindendir.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Hem yabancı bir ülkede hem de kaliteli bir üniversite de eğitim alarak meslek hayatlarına hazırlanmak isteyen kişiler için mükemmel bir seçenek olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi İş Yönetimi ve Sigortacılık bölümleri bugüne kadar birçok kişinin mezun olduğu ve mesleklerine ilk adımları attıkları bölümlerdir. Son derece ciddi ve aynı zamanda kaliteli bir şekilde verilmekte olan eğitimler de tek amaç öğrencilerin en donanımlı şekilde mesleklerine başlamalarına yardımcı olabilmektir. Ülkemizden olduğu gibi dünyanın birçok yerinden yoğun bir şekilde ilgi çekmekte olan bu başarılı üniversite özellikle Türk öğrenciler tarafından en çok tercih edilmekte olan yurtdışı üniversitelerinden biri olarak gösterilmektedir.

Başvuru

Bizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tüm öğrencilerin en kısa zaman içinde aradıkları kaliteli üniversiteleri bulabilmeleri ve hayallerini gerçekleştirebilmeleri için kendilerine gerekli bilgileri verip doğru adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Ülkemizde elde edemedikleri birçok avantajı Harkov’da elde edebilen öğrenciler özellikle istedikleri her bölüme sınavsız ve taban puansız bir şekilde yerleşebildikleri için aldıkları sonuçlardan da son derece memnun kalmaktadırlar. Şehir genelinde öğrencilerin katılabilecekleri birçok aktivite olduğu gibi aynı zamanda üniversitenin gelişmiş kampüsü de öğrencilerin boş zamanlarını diledikleri gibi geçirebilmelerine olanak tanımaktadır. Eğitim kalitesi ile artık ismini dünyaya duyurmuş olan ve bu sebeple her geçen gün çok daha fazla kişinin dikkatini çekmekte olan Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi İş Yönetimi ve Sigortacılık bölümleri hakkında herkes bizlerden bilgi alabilmektedirler.

İş yönetimi veya sigortacılık gibi bölümler her zaman için öğrencilerin ilgilerini çeken ve ileri de saygın bir mesleğe sahip olabilmek için okumak istedikleri bölümlerdir. Ancak bu bölümler ülkemizde oldukça yüksek puanlara ve aynı zamanda eğitim ücretlerine sahiptirler. Bu sebeple insanlar çoğu zaman bu bölümlere okumayı çok istemelerine rağmen yine de bu hayallerini gerçekleştirememektedirler. Fakat seçimlerini Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi İş Yönetimi ve Sigortacılık bölümlerinden yana kullanan kişiler bu tarz bir sorun olmamaktadır. Türk öğrencilere birçok önemli avantaj sağlamakta olan ve bu sebeple her zaman hakkında araştırmalar yapılan bu başarılı eğitim kurumu farklı dilerde verilen eğitimler ile dikkatleri çekmektedir.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Denklik

Hazırılık sınıfı okumak veya dikey geçiş yapabilmek gibi farklı avantajları olan bu üniversite bugüne kadar türk öğrencilerin de ne çok ilgilerini çeken üniversitelerden biri olarak gösterilmektedir. Şehir hayatının da son derece hareketli olması ve aynı zamanda insanların ulaşım konusunda da kesinlikle sorun yaşamamaları Ukrayna’nın Harkov şehrini her zaman için tipik bir öğrenci şehri yapmaktadır. Özellikle konaklama konusunda öğrencilere sunulmakta olan alternatifler sayesinde insanlar bütçelerine göre farklı seçimler yapabilmektedirler. Yurtlardan kiralık evlere kadar birçok farklı yerde konaklayabilen öğrenciler aynı zamanda düşük ulaşım ücretleri ile de okullarına çok rahat bir şekilde gidip gelebilmektedirler.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi kayıtlarını yaptırmak için herhangi bir sınava girmek veya bir puan almak zorunda kalmayan öğrenciler aynı zamanda yıllık ortalama 2000 – 2500 dolar gibi ücretler ile eğitimlerini alabilmektedirler. Bu kadar çok avantajın bir arada bulunabileceği ender ülkelerden biri olması sebebi ile türk öğrenciler her zaman için seçimlerini yaparken bu güzel ülkeyi ilk sıralara almaktadırlar. Bizler de tüm öğrencilerimizin bu okul ve bölümler hakkındaki sorularını hemen yanıtlıyor ve en doğru adımları atmaları için kendilerine yardımcı oluyoruz.

Dikey Geçiş Yapılabilecek Üniversiteler

ÜNİVERSİTE Dikey Geçiş Yapılabilecek Bölümler
Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Adalet
Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Kamu Yönetimi
Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Polis Meslek Yüksek Okulu
Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Polis Akademisi

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi, ECTS kredi transfer sistemi dahilinde ders saydırma yaparak bazı derslerden muaf olarak direkt üst sınıflardan başlangıç yapabileceğiniz bir üniversitedir. YÖK tanınırlığı kapsamında diplomanıza denklik alabileceğiniz eğitim kalitesi yüksek üniversitelerdendir. Uluslararası kredi transfer sistemi sayesinde de başka ülke üniversitelerine geçişte sıkıntı yaşamazsınız.

Önlisans diploması ve transkript ile başvuru yaparak hukuk lisans kayıt işleminize hemen başlayabilirsiniz. Adalet önlisans mezuniyetinizi hukuk lisansa tamamlamak için yılın 12 başvuru yapabilir ve kolayca üniversiteye kayıt olma şansınız var.

Tercih Sebepleri

Harkov Ekonomi ve Hukuk ÜniversitesiHarkov Ekonomi ve Hukuk ÜniversitesiKharkov University of Economics and LawKharkov University of Economics and LawUkrayna Üniversiteleri HarkovUkrayna Üniversiteleri HarkovUkrayna Üniversiteleri


#ukraynadaegitim #ukraynaüniversiteleri #harkovekonomivehukuküniversitesi #kharkivuniversityofeconomicsandlaw

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!