Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

Mesleki eğitime önem veren kaliteli üniversite Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık üniversitesinde stres yaşamayacak bölümde iyi bir eğitim alacaksınız.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi, ülkenin en üst seviye üniversiteleri olan dördüncü seviye üniversitelerinden biridir. Hali hazırda, üniversite bünyesinde 7 adet fakülte ile eğitim verilmektedir. Hem Ukraynalı, hem de yurtdışından yabancı öğrenciler eğitim için kabul edilmektedirler. Seçkin bir üniversite olduğundan, yurtdışından da bu eğitim kurumuna birçok talep olduğunu belirtelim.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi, Ukrayna’nın başkenti ve en gelişmiş kenti olan Kiev’de bulunmaktadır. Üniversite, mimari ve inşaat alanında uzman yetiştirmek üzere, 1930 Yılında kurulmuştur. Günümüze kadar, bu amaçta gerçekten başarılı eğitim sistemi ile birçok mezun yetiştirmiş olduğunu belirtelim. Yıllar içinde gelişen üniversite, günümüzde eğitim kalitesini fazlasıyla ispatlamış durumdadır.

Seçkin mimarlık ya da inşaat mühendisliği eğitimi almak için bu üniversiteyi tercih edebilirsiniz. Türk öğrenciler de eğitim için kabul edilmektedir. Sına şartı aranmamaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğtim Danışmanlığı bürolarımıza gelerek, Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi, hakkında en doğru ve güncel bilgileri alabilirsiniz. Önemli bir nokta, üniversite Türk öğrencilere lisans tamamlama imkanı tanımaktadır. Ülkemizde, inşaat mühendisliği ve mimarlık bölümlerinde, ön lisans ya da meslek lisesi noktasında, eğitimini almışsanız ve diplomanız varsa, bu durumda, kalan iki senenizi bu seçkin okulda tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde, hem bölgenin en seçkin kurumlarından birinde kaliteli bir meslek eğitimini almış olacaksınız, hem de uluslararası anlamda geçerli bir diplomanız olacaktır.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi, Avrupa Birliği kriterlerine uygun bir üniversitedir. Mezunlar mavi diploma almaktadır ve tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli diploma ile gençler, birçok ülkede kariyer yapabilirler. Aynı şekilde, diplomalar ülkemizde de kabul edilmektedir. Bürolarımızdan, profesyonel öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçerek, ön kayıt imkanları, sizden istenecek belgeler, üniversite hakkında bilgiler gibi tüm detayları sağlıklı şekilde öğreneceksiniz ve başvuru sürecinde yardım alacaksınız. Eğitim yıllarınızda da birçok konuda yurtdışı bürolarımızdan yardım alabilirsiniz. İki sene Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi, bünyesinde son derece geçerli iki meslekten birinin eğitimini alabileceksiniz.

Yabancı öğrenciler, Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’nde, hazırlık sınıfında bir sene eğitim almaktadırlar. Bundan sonra, gerekli dil eğitimi tamamlandığında, öğrenciler lisans senelerine geçmektedirler. Mimarlık ve inşaat mühendisliği fakültelerinde, seçkin bir eğitim kadrosunda, elit bir eğitim verilmektedir. Üniversite uzun yıllardır eğitim veren, oldukça kökü bir yüksek öğrenim kurumudur. Bunun gibi, bu köklü eğitimin yanında, modern teknikler de büyük bir titizlikle uygulanmaktadır. Öğrencilerin meslek eğitimlerini modern şekilde almaları için uygun bir altyapı kurulmuş olup, sürekli şekilde geliştirilmektedir. Kampus, kentin merkezi noktalarından birinde bulunur ve öğrenciler rahat bir eğitim alırlar. Aktif olmalarına önem verilir. Sosyal kulüpler, spor merkezleri, bilgisayar merkezleri, çalışma odaları, laboratuvarlar, derslikler, yurtlar, kütüphaneler ve birçok merkezler öğrenciler eğitim hayatlarına devam etmektedir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!