Donetsk Avrupa Üniversitesi

Donetsk Avrupa Üniversitesi

Donetsk Avrupa Üniversitesi ; Sınavsız eğitim imkanını kaçırma. Akademik kadrosu sağlam Donetsk Üniversitesinde geçerliliği fazla olan çok sayıda bölüm yer almaktadır.

Donetsk Avrupa Üniversitesi

Ukrayna son dönemlerin hızlı yükselişe geçen ülkelerinden biridir. Özellikle eğitim alanında ön plana çıkmayı başarmış olan Ukrayna her yıl binlerce öğrenciyi ağırlamakta ve kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Ukrayna’nın başkenti Kiev başta olmak üzere pek çok kentinde birçok üniversite eğitim hizmeti sunmaktadır. Ukrayna önemli bir eğitim şehri olması nedeniyle öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir. Ukrayna’nın ön plana çıkan üniversitelerinden biri de Donetsk Avrupa Üniversitesi’dir. Kaliteli eğitimi ile dikkat çeken Donetsk Avrupa Üniversitesi öğrencilere alanlarında uzman olacak şekilde bir eğitim sistemi sunmaktadır. Donetsk Avrupa Üniversitesi’nde sadece lisans eğitimi verilmekle kalmıyor, yüksek lisans ve doktora eğitimleri de başarılı bir şekilde sunuluyor.

Donetsk Avrupa Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler için sınav şartı aranıp aranmadığı konusu oldukça önemli bir yere sahiptir. Öğrencilerin çok tercih ettiği üniversitelerden biri olan Donetsk Avrupa Üniversitesi’nde sınav şartı kesinlikle aranmamaktadır. Öğrenciler lise diplomalarını getirerek kayıt yaptırma hakkına sahip olmaktadır. Üstelik lise diplomasında geçen not ortalamasının ve hangi liseden mezun olduğunuzun da Donetsk Avrupa Üniversitesi için herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Tüm bu avantajları nedeniyle her yıl yeni binlerce öğrenciyi ağırlayan Donetsk Avrupa Üniversitesi eğitim ücretinin uygun olması nedeniyle de çok tercih edilmektedir. Her öğrencinin hayallerini süsleyen yurtdışı eğitim programı maddi güçlükler nedeniyle tercih edilememektedir. Ancak Donetsk Avrupa Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler aynı kendi ülkelerinde eğitim alırmış gibi uygun fiyatlarla eğitim almanın avantajını yaşıyor. Donetsk Avrupa Üniversitesi’nin yıllık eğitim ücreti 2000 dolar ile 3000 dolar arasında değişiklik göstermektedir.

Donetsk Avrupa Üniversitesi’ni tercih edecek öğrenciler için konaklama da oldukça önemli bir yere sahiptir. Donetsk Avrupa Üniversitesi yurtdışından gelen öğrenciler için konaklama fırsatı sunuyor. Yurt imkanlarıyla dikkat çeken Donetsk Avrupa Üniversitesi 200-300 dolar yurt ücretiyle yabancı öğrencilere konforlu bir şekilde konaklama imkanı sunmaktadır. Ukrayna yeme içme, ulaşım ve sosyal yaşam giderlerinin ekonomik olması nedeniyle de çok tercih ediliyor. Yeme içme kültürü açısından öğrencilere farklı lezzetler tattıran Ukrayna’da ulaşım da çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aylık ulaşım kartı alan öğrenciler Ukrayna’da ekonomik bir şekilde seyahat etmenin avantajlarını yaşıyor. Ukrayna’da sosyal yaşam son derece renkli ve ucuzdur. Donetsk Avrupa Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler hem üniversitenin hem de Ukrayna’nın renkli sosyal hayatını hemen yaşamaya başlamaktadır.

Donetsk Avrupa Üniversitesi’ni tercih edecek öğrencileri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerinde işinde deneyimli ve profesyonel eğitim danışmanları beklemektedir. Eurostar eğitim danışmanları Donetsk Avrupa Üniversitesi hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevabı veriyor ve sizlerin kayıt işlemlerinizi sizleri yormadan gerçekleştiriyor. Sizlerde Ukrayna’nın önemli eğitim merkezlerinden biri olan Donetsk Avrupa Üniversitesi’nde eğitim almak istiyorsanız kontenjanlar dolmadan hızlı bir şekilde kayıt işlemlerine başlamanız gerekmektedir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!