Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi

Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi

Karşınıza en iyi üniversite fırsatlarını çıkartacak üniversiteden mezun olduğunuzda iyi bir donanıma sahip olabilirsiniz.

Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi

Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinde kaliteli bir eğitim almak isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra sağlıklı olduğunuzu gösteren bir sağlık kuruluşuna bağlı kurumdan heyet onayında aids olmadığınıza dahil bir rapor almış olmanız gerekiyor. Bu raporun tercüme edilmesi ve noter huzurunda onay alarak aynı zamanda kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Yapacağınız bu çalışmalar dahilidne Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek konu ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeye dayalı çalışmlarını sürdürmekte olan ekip arkadaşlarımızın bu konu ile ilgili olarak yapmış olduğu çalışmalarda tam başarı sağlaması bizim kalitemizi ortaya sunmaktadır.

Ukrayna’da eğitim için gitmek isteyen öğrencilerimiz için vize işlemleri çok kısa sürede olumlu bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Bunun yanı sıra Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde iyi bir teknik eğitim almak isteyen öğrenci adaylarımız için yapmış olduğunuz başvurların da tamamında olumlu sonuçlar ile karşılaşmakta olduğumuzu belirtmemizde fayda olacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar doğrultusunda iyi bir şekilde eğitim alacaksınız. Bu anlamda her hangi bir şüpheniz olmamalı. Bologna eğitim sisteminin hakim olduğu Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde verilen eğitimde öğretmen ve öğrenci arasındaki ilişkileri çok daha iyi bir konuma getirmek temel hedef olarak görülmektedir.

Bologna eğitim sistemine göre yapılmakta olan bu çalışamlar doğrultusunda verilen eğitimde öğrenciyi sadece pasif bir alıcı ya da öğretmeni sadece bir verici olarak görmekten ziyade öğrencileri konuya duyarlı araştırma yapmayı seven kişiler olmasını sağlamakta ya da bu alana yönlendirici bir şekilde eğitim verilmesi sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra öğrencilerimize öğretmenlerimizin sunacağı konu başlıkları doğrultusunda öğrenciler kendi aralarında yapacakları bir çalışma ile ekip arkadaşlarını oluşturması ile beraber konuyu araştırmak üzere bir konu tercihi yapıyor ve bu alanda konu ile ilgili detaylı araştırmalar yapıyor, konu ile ilgili olarak uygulama çalışmaları yapıyor ve aynı şekilde başarılı bir sunum hazırlıyor..

Öğrenci bu alanda yapacağı çalışmalar ile beraber kaliteli bir eğitim sürecine tabi tutulmaktadır. Bologna eğitim sistemi dahilinde öğrenci yapacağı çalışmalarda gerek Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanesinde gerek ise Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça üstün sınıfta olan bilgisayar laboratuvarlarında gerekli araştırmalar yapılabilmektedir. Bu konu ile ilgili olarak öğrenciler yapacakları araştırmaların sonuçlarında elde ettikleri taslaklar dahilinde ortaya çıkarmış oldukları dökümanları kullanmakta. Bir sonraki aşama olan projelendirme ve uygulama aşamasına gelindiğinde ise konu ile ilgili olarak detaylı bilgiye sahip olan öğrencilerimiz rahat bir şekilde uygulama çalışmasını yürütmeleri sağlanmaktadır.

Yılda iki kez eğitim görevlisi öğretmenlerin kullanmakta oldukları kanaat notu neticesi itibari ile öğrenci arkadaşlarımız bu alanda yapacakları çalışmaları sunmaları ile beraber etcs kredi sistemi dahilinde başarılı oldukları takdirde bir üst sınıfa geçişleri sağlanmaktadır. Bu eğitim sistemi dahilinde iyi bir eğitim almaları sağlanan öğrenciler için bir üst sınıfa geçmeleri ayrı bir güzellik olarak karşılarına çıkmaktadır.

Öğrenci arkdaşlarımızın bu eğitim sistemi dolayısı ile yapacakları çalışmalarla beraber kaliteli bir eğitim sürecine tabi tutulmalarını göstermekte olan çalışmalar ile beraber sizlerde dilerseniz bologna eğitim sistemi ile beraber güzel bir alanda diploma sahibi olabilirsiniz. Bunun için 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!