Lviv Tıp Üniversitesi

Lviv Tıp Üniversitesi

Lviv Tıp üniversitesi eğitimi mesleğinize büyük avantajlarla adım atabilir ve parlak bir kariyer başlangıcı yapabilirsiniz.

Lviv Tıp Üniversitesi

Ukrayna’da yer alan ve Ukranya’nın gerek eğitim bakımından gerek ise teknolojik donanım bakımından ya da bilgi birikimi veya çalışmaları dahilinde en iyi şekilde hizmet vermekte olduğu bu okulu Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak tamamen sizin elinizdedir. Eğer sizde iyi bir doktor olmak isterseniz Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimden yararlanarak bir üniversite eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak elinizde lise ya da lise dengi bir okuldan diplomaya sahip olmuş olmanız gerekmektedir. Yurtdışında iyi bir tıp eğitimi alarak geleceğinize erken yaşta yön vermek tamamen sizin elinizde olackatır. Üstelik yapacağınız bu çalışmalar dahilinde iyi bir doktor olmakta sizin elinizde olacaktır. Yapacağınız çalışmalarda öncelikli olarak şunu belirtmeliyim ki bu sistem dahilinde üniversite sınavına girmenize gerek yoktur. Bu sistem dahilinde lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız yeterlidir. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber bize ulaşmanız ve sizin için boş kontenjan bulunan bir bölümden yerinizi ayırmamız ve kaydınızı yapmamız mümkün olacaktır.

 

Lviv Tıp Üniversitesi Bölümleri Fiyatları

ÜNİVERSİTE Bölümler Fiyatları
Lviv Tıp Üniversitesi Tıp 3900$(Rusça)

4400$(İngilizce)

Lviv Tıp Üniversitesi Diş Hekimliği 4400$(Rusça)

4900$(İngilizce)

Lviv Tıp Üniversitesi Eczacılık 3400$(Rusça)

3800$(İngilizce)

Bunun yanı sıra hazırlık sınıfında eğitim görebilmek için yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekmektedir. Ayrıca aids olmadığınızı belirten sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda heyet onayından geçirilecek şekilde bir sağlık raporuna sahip olmanız ve bu sağlık raporunu tercüme ettirilmiş bir şekilde noter huzurunda onaylatmanız gerekmektedir. Ayrıca almış olduğunuz sağlık raporunda kaymakamlık tarafındanda bir onaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler eşliğinde eğer bu şartlara uyum sağlamış iseniz doğrudan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. Alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız. Bize 0212 244 66 00 numarasını arayarak ulaşabilir ve gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Lviv Tıp Üniversitesi Giriş

Bu alanda size yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber hizmet verecek olan alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ile beraber çalışmalarımızı yürüteceğiz. Alanında yapmış olduğu üniversite kayıt başvuru işlemlerini %100 olumlu bir şekilde sonuçlandırmış olan uzman ekibimiz aynı zamanda Ukrayna’da eğitim görmek isteyen öğrencilerimiz için Ukrayna vizesi başvurularından da alanında %100 başarı sağlayarak kaliteli bir sistem içerisinde sizlerin yurt dışında yani Ukranya’nın en prestijli ikinci üniversitesinde iyi bir tıp eğitimi almanızı sağlamaktadır. Bu eğitim için sizlerden gerekli belgeleri toparlamanız durumunda yapılacak sözleşme dahilinde çalışmalarını yürüten Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi sizlere en iyi şekilde yardımcı olamaya çalışmaktadır.

Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Lviv Tıp Üniversitesinde iyi bir tıp eğitimi alarak çevrenizde saygın bir kişiliğe sahip olabilirsiniz. Kendi kliniğinizi açabilir ya da ülkemiz sınırlarında yüksek öğretim kurumu yani YÖK denkliği vardır. Böylece de ülkemiz sınırları içersinde yer alan bütün şehirlerde çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber iyi bir geleceğe sahip olmak için iyi bir çalışma hayatından geçeceksiniz. Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde yurt dışından eğitim almak için gelmekte olan yıllık olarak yaklaşık 300 kişilik kontenjandan biri siz olabilirsiniz.

Ağır şartlar altında çalışmaktansa rahat bir gelecek için ve saygın bir kişi olmak için ya da aranan bir doktor olmak için ya da kendi eczanenizi kurmak için ve en önemliside geleceğinizin kendi ellerinizde olduğunu bilmenizi sizleri Lviv Tıp Üniversitesinde iyi bir tıp eğitimi almaya yöneltecektir. Bir yıl sürecek olan hazırlık eğitiminin hemen akabinde ise alacağınız lisans eğitimi ile beraber çalışmalarınızı sürdüreceksiniz.

Ukraynada tıp okumak için herhangi bir puan şartı yoktur. Bununla birlikte taban puan şartı da yoktur. Ukrayna tıp fakültelerine kayıt olmak için lise veya dengi bir kurumdan mezun olmanız yeterlidir.

Ukrayna diplomaları Europass Mavi Diploma oldukları için AB ülkelerinde de geçerlidir. Bu sebeple Ukrayna'da tıp okuyan öğrenciler Türkiye ve AB ülkelerinde doktor olabilirler.

Tercih Sebepleri

Lviv Tıp ÜniversitesiLviv Tıp Üniversitesi


#ukrayandatıpokumak #lvivtıpüniveristesi #lvivmedicaluniversity

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!