Lviv Tıp Üniversitesi

Lviv Tıp Üniversitesi

Mesleki eğitim planlarınıza katkı sağlayacak Lviv Tıp üniversitesi eğitimi ile kariyerinizi yükseltebilir ve önemli bir statü elde edebilirsiniz.

Lviv Tıp Üniversitesi

Yurt dışında iyi bir tıp eğitimi alarak geleceğinize erken yaşta yön vermek tamamen sizin elinizde olackatır. Üstelik yapacağınız bu çalışmalar dahilinde iyi bir doktor olmakta sizin elinizde olacaktır. Yapacağınız çalışmalarda öncelikli olarak şunu belirtmeliyim ki bu sistem dahilinde üniversite sınavı stresi yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu sistem dahilinde lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız yeterlidir. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber bize ulaşmanız ve sizin için boş kontenjan bulunan bir bölümden yerinizi ayırmamız ve kaydınızı yapmamız mümkün olacaktır.

Ukrayna’da yer alan ve Ukranya’nın gerek eğitim bakımndan gerek ise teknolojik donanım bakımından ya da bilgi birikimi veya çalışmaları dahilinde en iyi şekilde hizmet vermekte olduğu bu okulu Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak tamamen sizin elinizdedir. Eğer sizde iyi bir doktor olmak isterseniz Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimden yararlanarak bir üniversite eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak elinizde lise ya da lise dengi bir okuldan diplomaya sahip olmuş olmanız gerekmektedir.

Bunun yanı sıra hazırlık sınıfında eğitim görebilmek için yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekmektedir. Ayrıca aids olmadığınızı belirten sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda heyet onayından geçirilecek şekilde bir sağlık raporuna sahip olmanız ve bu sağlık raporunu tercüme ettirilmiş bir şekilde noter huzurunda onaylatmanız gerekmektedir. Ayrıca almış olduğunuz sağlık raporunda kaymakamlık tarafındanda bir onaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler eşliğinde eğer bu şartlara uyum sağlamış iseniz doğrudan Euro Star Yurt dışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. Alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız. Bize 0212 244 66 00 numarasını arayarak ulaşabilir ve gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Bu alanda size yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber hizmet verecek olan alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ile beraber çalışmalarımızı yürüteceğiz. Alanında yapmış olduğu ünviersite kayıt başvuru işlemlerini %100 olumlu bir şekilde sonuçlandırmış olan uzman ekibimiz aynı zamanda Ukrayna’da eğitim görmek isteyen öğrencilerimiz için Ukrayna vizesi başvurularından da alanında %100 başarı sağlayarak kaliteli bir sistem içerisinde sizlerin yurt dışında yani Ukranya’nın en prestijli ikinci üniversitesinde iyi bir tıp eğitimi almanızı sağlamaktadır. Bu eğitim için sizlerden gerekli belgeleri toparlamanız durumunda yapılacak sözleşme dahilinde çalışmalarını yürüten Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi sizlere en iyi şekilde yardımcı olamaya çalışmaktadır.

Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Lviv Tıp Üniversitesinde iyi bir tıp eğitimi alarak çevrenizde saygın bir kişiliğe sahip olabilirsiniz. Kendi kliniğinizi açabilir ya da ülkemiz sınırlarında yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği bulunmakta olduğundan dolayı ülkemiz sınırları içersinde yer alan bütün şehirlerde çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber iyi bir geleceğe sahip olmak için iyi bir çalışma hayatından geçeceksiniz. Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde yurt dışından eğitim almak için gelmekte olan yıllık olarak yaklaşık 300 kişilik kontenjandan biri siz olabilirsiniz.

Ağırt şartlar altında çalışmaktansa rahat bir gelecek için ve saygın bir kişi olmak için ya da aranan bir doktor olmak için ya da kendi eczanenizi kurmak için ve en önemliside geleceğinizin kendi ellerinizde olduğunu bilmenzi sizleri Lviv Tıp Üniversitesinde iyi bir tıp eğitimi almaya yöneltecektir. Bir yıl sürecek olan hazırlık eğit,minin hemen akabinde ise alacağınız lisans eğitimi ile beraber çalışmalarınızı sürdüreceksiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!