Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi ; Lisans tamamlama programlarına katılmayı tercih ederek hedeflerine ilk tercihte yerleşebilme ...

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Turizm ve işletme alanında eğitim veren Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi dünyanın her yerinde öğrenci kabul etmektedir. Yurtdışı eğitim programı almak isteyen öğrenciler Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi’ni tercih ediyor. Son zamanlarda yurtdışı eğitim programları çok sık tercih edilmeye başlandı. Ancak pek çok öğrenci yurtdışı eğitim programlarının ücretlerini uçuk olması nedeniyle istediği üniversite ve bölümde eğitim alma fırsatına sahip olamıyor. Ancak Ukrayna Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi sizlere rahatlıkla eğitim alma fırsatı sunuyor. Uygun fiyatlarla yurtdışı eğitim programı almanıza olanak sunan Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi her yıl farklı ülkelerden gelen öğrencileri kabul ediyor. Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi eğitim ücretleri ve konaklama ücretlerinin makul fiyatlarla sunulması nedeniyle öğrenciler Ukrayna’da eğitim almanın ayrıcalığını yaşıyor. Turizm ve İşletme Üniversitesi fiyatları yıllık 2000 dolar ile 3000 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi yurt ücretleri ise 200 dolar ile 300 dolar arasında farklılaşabilmektedir.

Sizlerde hem kaliteli hem de eğlenceli bir yurtdışı eğitim programı düşünüyorsanız Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz. Turizm ve İşletme Üniversitesi’nin avantajlarının çok fazla olması nedeniyle farklı ülkelerden her yıl binlerce öğrenci Turizm ve İşletme Üniversitesi’ni tercih etmektedir. Turizm ve İşletme Üniversitesi kaliteli eğitim, başarılı akademik kadrosu, modern sınıflarıyla dikkat çekmektedir. Turizm ve işletme alanında eğitim alacak olan öğrencilerin dil eğitimini başarılı bir şekilde alabilmesi oldukça önemlidir.  Turizm ve İşletme Üniversitesi dil eğitimi çerçevesinde ilk yıl hazırlık eğitimi verilmektedir. Hazırlık eğitiminin sonunda sınava giren öğrenciler başarılı olmaları halinde lisans eğitimine başlama imkanına sahip olmaktadır. Hem işletme hem de turizm fakültesi için dil eğitimi oldukça önemli bir yere sahiptir.  Turizm ve İşletme Üniversitesi’nde mezun olan öğrenciler iyi bir dil eğitimi almanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Turizm ve İşletme Üniversitesi’ni tercih edecek olan öğrenciler sosyal yaşamı da merak etmektedir. Sosyal yaşamıyla oldukça dikkat çeken Turizm ve İşletme Üniversitesi sportif, kültürel ve sosyal aktiviteler sayesinde öğrencilerin zamanını nasıl geçirdiği unutturmaktadır. Gerçekten kaliteli ve ön plana çıkan bir üniversite eğitimi için tek yapmanız gereken şey Turizm ve İşletme Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak ve  Turizm ve İşletme Üniversitesi’nin avantajlarını hemen yaşamaya başlamaktır.

Turizm ve İşletme Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinin kapısını çalıyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde öğrenciler kayıt işlemleri için gerekli evrakları hazırlıyor ve kayıt için başvuruda bulunuyor.  Turizm ve İşletme Üniversitesi’ne kaydolmak isteyen öğrenciler Eurostar eğitim danışmanları sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan kayıt işlemlerini kısa sürede çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!