Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İstanbul

Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi

Harkov Milli Ekonomi üniversitesinde eğitim alarak iyi bir mesleki ünvana sahip olabilir ve işinizde uzman olarak yurtdışında tecrübesi edinebilirsiniz.

Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi

1888 yılında bir ticaret danışmanı olan M.V. Orlova’nın girişimleri sonunda yapımına başlanan ve 1893 yılında açılan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi kısa sürede büyüyerek Ukrayna’nın en önemli üniversitelerinden biri haline gelmiştir. Ukrayna’nın güneyinde yer alan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi ekonomi alanında son derece başarılı bir eğitim sunmaktadır. Ukrayna’nın en kaliteli ve prestijli eğitim kurumlarından biri olan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi tüm dünyaya adını duyurmuş son derece başarılı üniversitelerden biri olma özelliğini taşımaktadır. Avrupa Üniversiteler Birliği’ne de üye olan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi Yunanistan, Polonya, Türkiye, Çin, Vietnam, Fransa gibi ülkelerle işbirliği içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bologna sürecine de dahil olan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi’nde İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Türkçe, Arapça, Lehçe dersleri öğrencinin isteğine bağlı olarak seçmeli bir şekilde öğrencilere sunulabilmektedir.

Her öğrencinin hayali son derece kaliteli ve iyi bir eğitim veren üniversitede eğitim alabilmektedir. Ancak günümüzde sınav sistemi nedeniyle öğrenciler istedikleri üniversitelere ve bölümlere yerleşememektedir. Belirli bir taban puanı alamayan öğrenciler hayallerine veda etmek zorunda kalmaktadır. Ancak kariyer planlarınızı ertelemek veya veda etmek istemiyorsanız Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi tam size göre. Son derece prestijli bir eğitim kurumu olan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi Ukrayna’nın ön plana çıkan eğitim kurumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Hayallerine kavuşmak isteyen öğrencilerin öncelikli olarak tercih ettiği Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi öğrencilerin kariyerlerine açılan çok önemli bir kapı olma özelliğini taşımaktadır.

Ekonomi alanında eğitim almak isteyen öğrenciler Ukrayna’nın en önemli ekonomi alanında eğitim hizmeti sunan üniversitelerinden Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi’ni tercih ediyor. Kalitesiyle son derece fark yaratan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi geniş bir eğitim ağına sahiptir. Sadece başarılı eğitimiyle ön plana çıkmayan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi sosyal yaşamıyla da öğrencileri çekmeyi başarıyor. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin aktif bir şekilde yürütüldüğü Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi’nde son derece büyük bir kütüphane, açık ve kapalı spor salonları, basketbol, futbol ve voleybol sahaları ile tenis kortları yer almaktadır. Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler farklı ülkelerden gelen kişilerle de tanışma fırsatına sahip olmakta ve uluslararası bir çevre yapma fırsatına sahip olmaktadır. Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi’nin öğrenciler açısından sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler kariyer planlarını yapmaya şimdiden hazırlanıyor.

Hayallerini kurduğunuz ekonomi eğitimini zaman kaybetmeden almak istiyorsanız Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi’ni hemen tercih edebilir ve kayıt işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine uğramak ve kayıt işlemleri için yetkili eğitim danışmanlarımızla görüşme yapma başlamaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!