Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi sürecinden geçmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim için hiç bir şekilde üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler için ayrıntılı bir şekilde bilgi almak isterseniz öncelikli olarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan, alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber kaliteli bir hizmet anlayışına sahip uzman ekip arkadaşlarımız sizlere bu alanda gerekli bilgiyi verecektir. Gerek Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölümlerin kaydı için gerek ise Ukrayna’da eğitim için gerekli olan vize işlemlerinde gerekli çalışmanın yapılmasını sağlayacaktır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilen bu eğitimler ile ilgili olarak şunları söyleyebiliriz ki Rusça, İngilizce ve Ukraynaca dilleri ile beraber eğitim verilmekte olan Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi iseniz doğrudan aşağıda yazmış olduğumuz bölümler ile ilgili olarak lisans sınıfına yerleştirilmeniz sağlanacaktır.

Fakat bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi değilseniz sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Bu sürecin akabinde yapacağınız çalışmalar ile beraber lisans eğitimine başlayabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi bünyesinde şu bölümleri barındırmaktadır.

 • Otomasyon ve Bilgi Teknolojileri Bölümü
 • Mimarlık Fakültesi Bölümü
 • Yapı Bölümü
 • İnşaat Mühendisliği Bölümü
 • Sıhhi Mühendisliği Bölümü
 • Coğrafi sistemleri ve Arazi Yöntemleri Bölümü
 • Öğretmenlik Fakültesi Bölümü
 • Proje Yönetimi Bölümü
 • İnşaat Bölümü
 • Mekanik Mühendislik Bölümü
 • Otomasyon ve Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
 • Su kaynakları Bölümü
 • Ekoloji Bölümü
 • Jeodezi Kartografça
 • Arazi Bölümü
 • Mimarlık Bölümü

Sizde dilerseniz üniversite sınavı stresini yaşamadan ya da üniversite sınavına girme gereği duymadan bu bölümlerin birinde lisasn eğitiminizi Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde alabilirisniz. Bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile beraber kaliteli bir şekilde lisans eğitimi sürecine tabii tutulabileceğiniz gibi başarılı bir üniversite eğitim dönemi sizi bekliyor olacaktır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim bütün dünya üniversitelerinin kabul gördüğü, sürekli bir şekilde kendini yenileyen ve geliştiren bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemidir. Sizde bologna eğitim sistemi ile beraber iyi bir lisasn eğitimi görebilirsiniz. Bu eğitim sistemi dahilinde öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğretmenler ve öğrenciler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal aldığı bir sistem meydana getirilmiştir.

Bu eğitim sistemi ile beraber öğrencilerin, öğretmenlerin sunmuş oldukları konu başlıkları dahilinde tercih ettikleri konularda araştırmalarını gerek Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde yapmaları gerek ise Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde bulunan teknolojik donanım bakımından oldukça gelişmiş bir bilgisayar laboratuvarında konu ile ilgili gerekli araştırmalarda bulunma imkanına sahip olabilirsiniz.

Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de yer alan Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi için öncelikli olarak 0212 244 66 00 numarlaı telefonu arayarak konu ile ilgili alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerden yararlanarak bilgi sahibi olma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!