Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Her öğrencinin hayatında istediği kariyerini ulusal bir imza ile yapabilmektir. Dünyada bütün ülkeler ile ilişkili olarak mesleğinizi yapabileceğiniz üniversiteler oldukça az. Odessa ulusal denizcilik akademisi Ukrayna hükümetine ve yabancı deniz hizmetlerine önemli açıdan hizmet verecek uzman donanmalar yetiştirmiştir. Mezunlar devlet literatürüne geçmiş vasıflı kişiler olarak görev yaparken onurlu çalışan ünvanı ile de iş yapmışlardır. Denizci olarak öğrenciler bu anlamda bilime ve de açık mezunlar olarak görülmektedir. Dört yıllık yapılan eğitimlerde staj imkanı da suna ülkede bir sene kariyeriniz için önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi eğitim dilini İngilizce olarak vermektedir. Eğitimler lisans tamamlama, uzman, önlisans tamamlama olarak yapılmaktadır. Tüm dünyada geçerli olan IMO standartlarını taşıyan eğitimler tüm öğrencilere verilmektedir. Kendinizin önemli bir şahıs olacağını ve denizcilikte herkesten ileride gördüğünüz Ukrayna’yı tanımak ve burada okumak için Eurostar yurt dışı danışmanlıklarından hizmet alabilirsiniz. En iyi çalışma koşullarını sunabilen ve en yetenekli eğitimcileri ile eğitim verdiren ülke akreditasyon seviyesi olarak en yüksek seviyede kabul edilmiştir. Uluslararası denizcilik birliğine üyeliği de kabul edilen Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi bütün seyir sertifikalarına sahiptir. Akademi olarak her yıl binlerce öğrenciyi mezun ederek denizlere kavuşmuştur. Sadece merakı olanların seçebileceği denizcilik mesleği Ukrayna Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde okunduğunda hak yerini bulacaktır.

Öğrenciler için kullanılan imkanlar ekonomiktir. Kompleksler, çamaşırhane ve yemekhaneler her yerdeki üniversitelerden daha temizdir. Kendi yurtlarından çıkarak gelen öğrenciler için yurt özlemi duymayacakları ortamların hazırlanması Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde daha avantajlı hale gelmektedir. Açık denizlere açılma ihtimalinizi daha çok arttıracak olan üniversite pratik çözümler sunabilmenizi, her türlü yaşam koşuluna alışmanızı, deniz ortasında yaşama keyfini, seferlerde oluşan aksilikler ile boğuşmayı, teknik hataları önlemeyi ve elbette ki psikolojik rahatsızlıkları atlatmayı öğretmektedir.

Denizlerde kaptan ve yönetici olarak farklı branşlarda görev almanız da yardımcı olacak eğitimler dalında mükemmel eğitim almış profesörler tarafından verilmektedir. Endüstride yönetici mevkiinde olabilmeniz için geçerli sayılacak projelere imza atabilme yetkinizi almanız ve buralarda çalışmanız için olanaklar sunmaktadır. Madem dışarda okuyacaksınız gelin Ukrayna’da denizcilik okuyun. Kariyer olarak sizi baştan yaratacak olan üniversiteler okulu bitirdiğinizde sizi bile şaşırtacak kadar mükemmel seviyede olduğunuzu fark ettirecektir. Başarıya giden yolda atacağınız en emin adım üniversite okumak olmalıdır. Bu da eğer yurt dışı seçeneği ile kullanılacaksa Ukrayna olmalıdır. kariyer planlarınızda size etki etmeyecek okullar ve ülkeler ile uğraşmayın. Sadece yurt dışında okumak yeterli değildir. Aynı zanda sizin mesleki ağınız içinde görülebilir nitelikleri olan üniversitelerde okumanız yararlı olacaktır. 2002 yılında akademik kariyerini tamamlamış olan üniversite tercihinizde denizcilikte yanınızda olacak bilgileri bulacaksınız. Ulusal statüsü dünya çapında görülen üniversiteyi tercihlerinizde birinci sıraya koymalısınız.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!