Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi ;Lise diplomanız ile Lviv işletme ve hukuk fakültesinde okuyarak rakipleriniz arasında ayrıcalıklı...

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi Ukrayna’nın en eski üniversitelerinden biri olup Doğu Avrupa’nın da en eski üniversiteleri arasında yer almaktadır. Son derede köklü bir eğitim kurumu olan İşletme ve Hukuk Üniversitesi Lviv Oblast Lviv  kentinde yer almaktadır. İşletme ve hukuk alanında eğitim sunan Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi bünyesinde biyoloji fakültesi, çeviri fakültesi, coğrafya fakültesi, jeoloji fakültesi, kimya fakültesi, filoloji fakültesi, ekonomi fakültesi, elektrik fakültesi ve hukuk fakültesi yer almaktadır. Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi Ukrayna’nın en köklü ve en önemli eğitim kurumları arasında yer almakta ve öğrencilere kaliteli bir üniversite eğitimi alma fırsatı sunmaktadır.

İşletme ve Hukuk Üniversitesi’nin yıllık eğitim harcı devlet tarafından desteklenmekte ve bu sebeple uygun fiyatlarla eğitim alma fırsatı sunulmaktadır. Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi fiyatları son derece makul olup herkes özgürce eğitim alabilmenin farkını yaşamaktadır. Başarılı bir akademik kadroya sahip olan  İşletme ve Hukuk Üniversitesi modern sınıflar, eğitim odaları ve laboratuvarlarda kaliteli bir eğitim alma fırsatı sunmaktadır. Sınavsız öğrenci kabul eden  İşletme ve Hukuk Üniversitesi tüm öğrencilere kapılarını aralamaktadır. İşletme ve ekonomi alanında eğitim almak isteyen öğrencileri kabul eden İşletme ve Hukuk Üniversitesi başarılı bir eğitim hayatının ardından kaliteli bir kariyerin kapılarını ardına kadar sizlere açmaktadır.

Lviv kenti Ukrayna’nın önemli kentlerinden biridir. Konaklama, beslenme, ulaşım ve yeme içme giderlerinin son derece makul olduğu lviv kentinde öğrenciler hesaplı bir şekilde eğitim almakta ve hayatını sürdürmektedir. Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi’nin yurt imkanları sayesinde öğrenciler temin, konforlu ve son derece güvenilir bir şekilde konaklama imkanına sahip oluyor.  Yurt fiyatları da tıpkı eğitim ücretleri gibi ekonomiktir. Tüm avantajlar bir arada değerlendirildiğinde İşletme ve Hukuk Üniversitesi’ni seçmek için pek çok neden ortaya çıkmaktadır. İşletme ve Hukuk Üniversitesi’ne başvuran öğrenciler okul kaydını yaptırarak İşletme ve Hukuk Üniversitesi’nin yolunu tutuyor. Sadece lise diplomanızla başvurabileceğiniz İşletme ve Hukuk Üniversitesi ile geleceğinizi kurabilir ve başarılı bir kariyer elde edebilirsiniz. Avrupa’nın en prestijli eğitim kurumlarından biri olan Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi’nde hem eğitim hayatı hem de sosyal hayat son derece eğlenceli bir şekilde geçmekte ve harika bir öğrencilik hayatı geçirmenize olanak sunulmaktadır.

Sizlerde Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi’nde eğitim almak ve Lviv şehrinin güzelliklerini sonuna kadar tatmak istiyorsanız hemen kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelerek hızlı bir şekilde kayıt işlemlerinizi başlatabilir ve Ukrayna’nın kapılarını ardına kadar aralayabilirsiniz. Geleceğinize yön vermek ve istediğin üniversite ve bölümde eğitim almak için daha fazla zaman kaybetmeden Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerine sizleri bekliyoruz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!