Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İstanbul

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İstanbul

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İstanbul ; Mesleki eğitiminizi Ukrayna’da hiçbir koşul olmadan alabilmeniz mümkün olacak ..

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İstanbul

Eğitim için beklemeniz, sınavlara hazırlanmanız artık çok anlamsız. Çünkü her yerde alabileceğiniz potansiyeli yüksek olan eğitimler bazen sizi gözlerinizi açık bırakacak kadar doruklara taşıyabilir. Geçlere yeni ufuklar açmak için bekleyen Ukrayna üniversiteleri bölümünüzü seçerek hatta lisans tamamlayacağınız üniversite eğitimi ile ülkemizdeki gençleri çağırmaktadır. Aracılarınızı doğru seçtiğinizde işleriniz kayıt tarihleri kapanmadan gerçekleşebilir.

Yurt dışı eğitimde ilkleri başarmış olan Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İstanbul olmak üzere yurt içinde onlarca büroya sahiptir. Her ilde olan bürolarımız sayesinde aradığınız kaliteli eğitime başlangıç yapabilmek için gerekli olan prosedürleri öğrenebilirsiniz. Kişiye özel olmayan sadece ülkelerin kendi anlaşmaları gereği öğrencileri buraya yönlendiren prosedürlerde eğitim için beklentiler oldukça yüksektir. Öğrenciyi sadece kimliği ile kabul edecek olan Ukrayna üniversiteleri onları ileriye taşıyacak olan bilgileri vermekte güçlü bir eğitim kadrosuna sahiptir. Bu yüzden ülkemiz buradan alınacak eğitimin ülkemizde yararlı olabileceğiniz inanarak kendi öğrencilerine burada şans tanımaktadır. YÖK ‘ün mavi diploma sayesinde tanıdığı Ukrayna üniversiteleri yetişen nesle meslekler sunmaktadır. Düşündüğünüz meslek sizin için çok uzaklarda olabilir. Lisede puanlarınız düşük olduğundan ya da üniversite sınavında istediğiniz dereceyi alamadığınızdan giremediğiniz meslek hep akınızda takılı kalacaktır. Bu yüzden yurt dışı eğitimde sağlanan bu imkânı kullanmanız mutlu olabileceğiniz bir mesleği sunacaktır.

Eğitim Danışmanlığı Nedir

Avrupa birliği kendi içinde olmayan ülkeler için tanımadığı bu ayrıcalığı tanımamaktadır. Uluslararası eğitim olarak görülen bu sistem içinde Ukrayna hem Avrupa ülkeleri tarafından tanınmış hem de eğitimde yüksek puan alabildiği için öğrencilerin gelmesin de de sakınca görülmemiştir. Tercihinizin doğru olabileceğine kesin olarak onay verebilmek için Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İstanbul merkezimizden üniversitelere yönelik her sorunuzun cevabını alabilirsiniz. Hangi üniversite, nerede, nasıl yaşarım, kaç lira harcarım, aylık harcamam gereken miktar çok mudur, kayıt için neler gereklidir, vize alabilmek için gerekli olan şartlar, dili nedir, okullarda hangi diller kullanılmaktadır ve en önemlisi ben burada kalacağım süre içinde neler yapabilirim gibi sorular içinizde kalmasın gelin birlikte konuşalım.

Her soru şüphe duyacağınız yanlar doğuracaktır. Bu yüzden bilen danışmanlıklar ile çalışmak hem orada hem burada sizi yalnız bırakmayacaktır. Veliler olarak çocuğunuz 18 yaşına gelmiş olsa da yurt dışına göndermek için gerekçe ararsınız. İyi ve kötü yanları ile üniversitelerin her yönünü bizden öğrenerek güvenle çocuklarınızın atılacağı geleceği görebilirsiniz. İstanbul içinde olanlar için Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İstanbul büromuz hizmet verirken diğer illerimizde olan bürolarımızla irtibatı için de bize gelebilirsiniz.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!