Ukrayna Üniversiteleri Dikey Geçiş

Ukrayna Üniversiteleri Dikey Geçiş

Birçok kurumla anlaşması olan Ukrayna üniversiteleri lisans tamamlama programlarına Eurostar sayesinde kayıt olabilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Dikey Geçiş

İstediğiniz bölümü sınavsız olarak okumak hayal değil. Hem de yurt dışında okuyarak en iyi eğitimi alabilir ve  hayallerinizin de ötesine geçerek başarılı bir kariyer oluşturabilirsiniz. Başarılı bir kariyer hedeflediyseniz bunun en önemli koşutu kaliteli bir eğitim almaktan geçer. Kaliteli ve istediğiniz bölümün eğitimini almanız için daha fazla beklemenize gerek yok. Sizde istediğiniz bölümü okumak için daha fazla beklemeden, sınavlara girmeden okuyabilirsiniz. Kaliteli bir eğitim almak için ise başarısı kanıtlanmış yurt dışındaki okullardan alabilirsiniz. Üstelik Türkiyedeki özel okul harç ücretlerinden çok daha ucuza kaliteli bir eğitim alabilirsiniz. Ukrayna üniversiteleri dikey geçiş için sizde daha fazla beklemeden Eurostar eğitim danışmanlığına gelebilirsiniz.

Ukrayna üniversiteleri dikey geçiş için Eurostar eğitim danışmanlığı hizmetlerinden faydalanarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.  2 yıllık meslek yüksek okulu mezunları1 yıllık Rusça hazırlık eğitimi aldıktan sonra 3. Sınıftan anlaşmalı üniversitelerde başlayabilirsiniz. Eurostar eğitim danışmanlığının yaptığı anlaşmalar sayesinde 3. Sınıftan dikey geçiş mümkün olmuştur. Ukrayna üniversiteleri Avrupanın en önemli eğitim kurumlarındandır. Birinci sınıf kalitede eğitim veren Ukrayna üniversitelerinde sizde başarılı bir şekilde okyarak mavi diploma alabilir ve dünyanın her yerinde çalışabilirsiniz. Kaliteli ve ucuz eğitimi almak için sizde daha fazla beklemeyin. Sınırlı sayıdaki kontenjanlardan faydalanmak için Eurostar yurt dışı eğitim hizmetletlerinden faydalanabilirsiniz.

Dikey Geçiş Hakkı

2 yıllık veya 4 yıllık üniversitelerde okurken dikey geçiş de mümkün olmuştur. Anlaşmalı eğitim kurumlarına geçiş yaparak yurt dışında okuyabilirsiniz. Ukrayna üniversiteleri istediğiniz böümlerde okumak için sınavlara girmenize de gerek yok. Bu üniversitelerde okmak için Eurostar eğitim danışmanlığını hizmetinden faydalanabilirsiniz. Mimarlık, hukuk, mühendislik, tıp eğitimlerini almak için artık daha fazla beklemenize gerek yok. Sizde sınavsız olarak okuyarak sınavlara harcayacağınız zamanı kendinize ayırabilirsiniz. Ukrayna üniversiteleri dikey geçiş imkanı sayesinde Türkiyede iki yıllık bir eğitim aldıktan sonra üniversite eğitiminizin lisans kısmını yurt dışında tamamlayabilirsiniz. Gerek dikey geçiş imkanından gerekse lisans eğitimindeki sınırlı sayıdaki kontenjan imkanlarından faydalanmak için daha fazla bekelemden başvurmalısınız.

Türkiyede özel üniversite fiyatları çok yüksek düzeylerdedir. Yurt dışındaki üniversite fiyatları neredeyse Türkiyedeki özel okullardan daha düşük düzeylerdedir. Daha düşük düzeylerde daha kaliteli eğitimi almak için sizde daha fazla beklemeyin. Yurt dışında okumak artık hayal değil. Gerek üniversite harçlarının düşük düzeyde olması gerekse daha kaliteli eğitim verilmesi yurt dışında eğitimi daha avantajlı hale getirmiştir.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!