Ukraynada Eğitim Diş Hekimliği

Ukraynada Eğitim Diş Hekimliği

Ukraynada Eğitim Diş Hekimliği ;Hem daha kaliteli eğitimi diş hekimliği lisans programında alabiliyorsunuz, hem de çok fazla harcama...

Ukraynada Eğitim Diş Hekimliği

Ukraynada Eğitim Diş Hekimliği gibi prestijli bir mesleği okumak hayaliniz mi? Ancak sınav şartları ya da maddi imkânlar nedeniyle hayallerinize veda etmek zorunda mı kalıyorsunuz? Artık hayallerinizden vazgeçmenizi istemiyoruz. Çünkü Ukrayna’da eğitim diş hekimliği fırsatı ile hem sınavsız hem de çok uygun ücretlere okuyabilirsiniz.

Ukrayna’da eğitim diş hekimliği bölümünü ülkenin Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson gibi en güzel şehirlerinde okuma fırsatına sahipsiniz. Tıp Üniversitesi veya Sağlık Bilimleri adındaki eğitim kurumlarında istediğiniz diş hekimliği bölümünü Rusça dilinde alabilirsiniz. Rusça diline eğitimi için yeterli gelecek düzeyde hâkim değilseniz 1 yıllık hazırlık sınıfında bu açığı kapatabileceksiniz.

Ukrayna’da Eğitim Maliyetleri

Ukrayna’da eğitim ücretleri diğer ülkelere kıyasla oldukça düşüktür. Ukrayna’da eğitim diş hekimliği bölümü yıllık harç ücretleri 2500 dolar ile 6000 dolar arasında değişmektedir. Avrupa ülkelerindeki gibi kaliteli bir eğitimi Avrupa ülkelerine göre çok daha uygun olarak Ukrayna Üniversitelerinde okuyabilirsiniz. Günlük yaşam giderlerinin de oldukça düşük ücretli olduğu ülkede okurken dilerseniz kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli kredi bursundan da faydalanabilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Bologna Anlaşmasına tabiidir. Bologna Anlaşması Avrupa birliği eğitim kriteri olup kaliteli bir eğitimi vadetmektedir. Ukrayna’da eğitim diş hekimliği bölümünden mezun olduğunuzda Avrupa’nın 1. kalitede diploması olan Europass mavi diplomanın sahibi olacaksınız. Böylelikle tüm Avrupa’da geçerli bir diplomanız olacak. Türkiye’de de geçerli olan bu diploma ile rahatlıkla mesleğinizi yerine getirebileceksiniz.

Ukrayna Üniversiteleri konusundaki tüm bilgileri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı uzman kadrosu aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Eurostar profesyonel kadrosu sayesinde kaliteli bir eğitimin kapıları sonuna kadar açılıyor. Eurostar profesyonelleri ile ülkedeki kayıt işlemlerinden kalacağınız ev ve yurtlara kadar tüm detayları öğrenebileceksiniz. Dilerseniz Eurostar’ın karşılama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Ukrayna için vize almak diğer ülkelere nazaran oldukça kolaydır. Böylelikle meşakkatli vize alma işlemleriyle uğraşmayacak öğrencilik hayatınıza en kısa sürede başlayabileceksiniz. Ukrayna da öğrencilik hayatı son derece keyiflidir. Derslerinizden kalan vakitlerinizi geçirebileceğiniz sosyal çevresi oldukça geniş olan ülkede maddi olarak da zorluk çekmeyeceksiniz.

Diş hekimliği mesleki beceri isteyen bir bölümü ezberci bir eğitim modeli yerine uygulamalı bir eğitim modeliyle almanız son derece önemlidir. Eğitim sistemi tam da buna uygun olan Ukrayna’da mesleğinize donanımlı bir şekilde hazırlanacaksınız. Hayallerinizdeki bu eğitim için sınav engellerine takılmayın. En kısa sürede Eurostar ofislerine gelerek kayıt işlemlerinizi başlatın. Geleceğini ünlü diş hekimleri arasındaki yerinizi şimdiden ayırtın.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!