Ukrayna Üniversitesi Davetiye Hizmeti

Ukrayna Üniversitesi Davetiye Hizmeti

Size üniversite eğitimi ile her konuda çok sayıda avantaj kazandıracak olan Ukrayna üniversitesi davetiye hizmeti ve ayrıntıları için Eurostar’a başvurun.

Ukrayna Üniversitesi Davetiye Hizmeti

YÖK’ün tanımış olduğu Ukrayna üniversiteleri üniversitenin size göndereceği davetiyenin alınması ile birlikte kabulünüzü gerçekleştirecektir. Üniversiteler yılbaşında kendilerine uygun olacak öğrencileri alabilmek için şartlar koymuştur. Kayıtları başlayan üniversiteler için Eurostar danışmanlıklarımızdan alacağınız davetiye mektubu için gerekli olacak evraklarınız hazır olmalıdır. Davetiyenizin gelmesi için ilgili olduğunuz üniversiteyi belirleyerek diploma fotokopinizi, belirlenen ücreti ve pasaportunuzu Eurostar danışmanlık bürolarımıza getirerek davetiyenizi güvenle bekleyebilirsiniz. Bu prosedür devletlerin anlaşma sağlamak amacı ile üniversitelerde okumak isteyen her gencin kabul edilmesine dair belirlenmiş bir genelgedir. Büyükelçilikler aracılığı ile de bu davetiyelerinizi alabilirsiniz. Ancak anlaşmalı olan şirketler sizin için hızlı ve olumlu netice almanızda kolaylık sağlayacaktır. Eurostar bu anlaşma dâhilinde olan bir kuruluştur. Ukrayna üniversitesi davetiye hizmeti ülkeden ülkeye geçiş yapacak olan kişilerin özellikle üniversite öğrencilerinin giriş ve çıkışlarda elinde olacak bir dayanak olacaktır.

Davetiyeniz muhtemelen sizden yana değil de devletten yanan bir sıkıntı olmadığı sürece kabul edilecektir. Bu esnada siz diğer işlemlerinizi tamamlayarak kayıta hazır beklemelisiniz. Bu arada geçen zaman içinde kaydınızı hemen yaptırdığınızda kontenjanlar dolmadan üniversiteli olabilirsiniz. Davetiye ücretinizi öğrenmek için danışmanlıklarımızı yardımcı olacaktır. Üniversite ücretleri dışında verilecek olan bu tutar çok fazla değildir. Bekleyeceğiniz zaman içinde lise diplomanız ve okulunuzda bulunan ders puanı değerlendirmeniz, sağlık raporunuz ve HİV virüsü taşımadığınız belgeleyen raporunuzu hazırlayabilirsiniz. Ukrayna üniversitesi davetiye hizmeti üniversitelerde yapılması gereken ilk aşamadır.

Ukrayna Üniversitesi Davetiye

Davetiyeniz kabul gördüğünde pasaportunuzu içine alan belgeleriniz ile birlikte elçiliklere vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Ukrayna üniversitesi davetiye hizmeti veren Eurostar bürolarımızın haberdar olacağı Dış İşleri Bakanlığı’na gönderilecek olan kayıt bilgileriniz sayesinde vizenizi kolaylıkla alabilirsiniz. Bir ay ya da on beş gün içinde alacağınız vizenizin alma gününü hızlandırmak için istenilen ücreti ödemenizi yeterli olacaktır. EXTRA olarak tabir edilen bu ücret sizin en az üç gün içinde vize almanızda yardımcı olacaktır. Dış İşleri Bakanlığı’nda eğer davetiyeniz kabul edilmezse adınız görünmez. Bu yüzden vize almaya hak kazanamazsınız.

Vizeniz alındıktan sonra artık uçak biletinizi almak için bir sorun kalmayacaktır. Ukrayna için alacağınız biletiniz sizi gideceğiniz üniversiteye doğru harekete geçirecektir. Havaalanında Eurostar danışmanlıklarımızın belirlediği görevlilerle karşılanarak belirlediğiniz üniversitenize gidebilirsiniz. Yapılan her işlem sizin huzurlu ve denetim altında olacağınız eğitim yılı için gereklidir. Yurt dışında olabilecek rahatsızlıklar, sorunlar karşısında devletlerin sizin hakkınızda yeterli bilgi sahibi olması ellerinde bulunan belgeler ile tanınabilir. Bu konuda Eurostar danışmanlıklarına her ihtiyacınız olduğunda ulaşabilirsiniz.

Konumu:

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!