Ukraynada Eğitim Mimarlık

Ukraynada Eğitim Mimarlık

Ukraynada Eğitim Mimarlık , Ukrayna’da mesleki eğitim mimarlık lisans eğitimi alabilir ve emin adımlarla hayallerinize hızlı adımlarla..

Ukraynada Eğitim Mimarlık

Ukraynada Eğitim Mimarlık Senelerdir eğitim görüyorsunuz şimdi ise artık mesleğinizi seçeceğiniz üniversite eğitimine sıra geldi. Dolayısıyla oldukça önemli bir karar sizleri bekliyor. Sınav puanlarınız istediğiniz mimarlık bölüme yetmiyorsa hiç üzülmeyin. Ukrayna’da eğitim mimarlık bölümü fırsatı sınavsız bir şekilde karşınızda. Yanlış uymadınız. Hiçbir sınava tabi olmadan hayalinizdeki mesleği okuyabileceksiniz.

Ukrayna’da eğitim mimarlık bölümüne girmek içi hiçbir engeliniz yok. Hayalinizdeki mimarlık mesleğini almaya hemen başlayabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarla bir yurtdışı eğitimiyle! Ukrayna’da eğitim mimarlık bölümü harç ücretleri yıllık 2000 dolar ile 4000 dolar arasında değişmektedir. Bu rakamlar diğer ülkelere göre oldukça düşük ücretlerdir.

Ukrayna’da eğitim mimarlık Ukrayna’nın en güzel şehirlerin olan Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson ’da bulunmaktadır. Teknik veya teknoloji veya inşaat mimarlık üniversitesi adındaki eğitim kurumlarında Rusça dilinde eğitim verilmektedir. Rusça dil bilginiz eğitim için yeterli seviyede değilse üzülmeyin. 1 yıllık hazırlık okulu imkânıyla bu açığınızı kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Ukrayna’da Eğitim Kalitesi

Ukrayna Üniversiteleri Bologna Anlaşmasına tabi olup Avrupa eğitim standartı olan bu anlaşma hükümlerinde eğitim vermektedirler. Ukrayna üniversitelerinden mezun olduğunuzda Avrupa’nın 1. Kalite diploması olan Europass mavi diplomaya sahip olacaksınız. Türkiye’de de geçerliliği olan bu diploma ile Avrupa’nın her yerinde iş bulma imkânına sahip olacaksınız.

Ukrayna’da eğitim görmenin en büyük avantajı yabancı dil öğrenme imkânın çok kolay olmasıdır. Ukrayna’da eğitim mimarlık bölümünü okurken Rusça eğitim göreceksiniz. Günlük hayatta da bolca Ukraynaca ve İngilizce konuşacaksınız. Dilerseniz Eurostar’ın sizlere sunduğu dil okulu seçeneklerinden birine kayıt yaptırabileceksiniz. Böylelikle yabancı dil sorununuzu tamamen çözeceksiniz.

Tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Ukrayna’yı öğrenciyken keşfetmenin tadını çıkarabilirsiniz. Uygun günlük yaşam ücretleri ile büyük bütçeler ayırmadan keyifli bir öğrencilik sizleri bekliyor. Üstelik öğrencilik süresince kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli burslarından da faydalanabilirsiniz.

Mimarlık mesleği meşakkatli bir meslek olup kaliteli bir eğitim gerektirmektedir. Ezberci bir eğitim modeli yerine mesleki becerilerin kazandırıldığı Ukrayna eğitim sisteminde yer almak için acele edin. Dilerseniz mimarlık mesleğine başlamadan önce ülkede staj yapma imkânına sahip olacaksınız.

Avrupa standartlarında bir mimarlık eğitim almak için Ukrayna’da eğitim mimarlık bölümü fırsatını kaçırmayın. Eurostar şubelerine gelin bırakın geri kalan her işleminizi onlar halletsin. Üniversiteye ilk kayıt işleminizden, ülkede karşılama hizmetlerine, kalacağınız yurt veya evlere kadar Eurostar’ın güvencesindesiniz. Acele edin, geleceğin ünlü mimarları arasına adınızı yazdırın. Sınırlı kontenjanları kaçırmayın, en kısa zamanda öğreniminize başlayın.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!