Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Şanlıurfa

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Şanlıurfa

Ukrayna eğitim danışmanlığı Şanlıurfa ’da yaşayanlar profesyonel olarak yurtdışında eğitim konusunda üniversitelere kayıt ve başvuru hizmeti sağlamaktadır.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Şanlıurfa

Kendi çocuklarınızın geleceği ve sizin geleceğiniz her yerde alacağınız eğitimler sonucunda daha güzel olacaktır. İnsanlar okumadıkları sürece cahil kalabilecekleri ve isteseler de gelişemedikleri gerçeği ile karşılaşmamak için eğitiminize nerede isterseniz orada devam edebiliyorsunuz. Lise mezunları içi sunulan Ukrayna üniversitelerinde eğitim alabilme fırsatı herkese gösterilmiştir. İki yıllık bölüm öğrencileri ise tamamlayabilecekleri lisans bölümleri ile burada hizmet alabilirler. Ayrıca doktora ve yüksek lisans programları da üniversitelerin kapasitelerinde yer almaktadır. Göstereceğiniz evraklar tanınmanız için yeterli seviyede olmalıdır. Lise diplomanız, lise ders notlarınız, pasaportunuz, vizeniz, sağlık raporunuz, seçtiğiniz bölüme göre ödeneğiniz Ukrayna eğitim danışmanlığı Şanlıurfa merkezimizde elinizde hazır olmalıdır.

En Başta Yapmanız Gereken Davetiye Mektubu Yollamaktır

Bu ülkenin sizi kusursuz olarak seçtiği anlamına gelir. Ukrayna öğrencileri için danışmanlıkların yollayacağı mektuplara daha çok güven duyacaktır. Zaten kendi ülkesi içinde de bulunan danışmanlıklarımız sıkıntılarda anında müdahale edilebilecek merciler olarak görülür. Her istenilen belgede farklı elemanlarımız yıllardır göstermiş oldukları emekler neticesinde en iyi sonucu çıkarmaktadır. Ukrayna eğitim danışmanlığı Şanlıurfa doğudaki gençlerimizi ele alarak hayallerini gerçekleştirmek için bekleyen üniversitelere yerleştirmektedir. Kendi şehrinde üniversitesi çok olmayan yerler için yurt dışında okumak daha avantajlı olacaktır. Sertifikalar, sinema okulları, dil okulları, mühendislikler, sosyal ve sözel bölüme yönelik üniversiteler sizin anlamanız için videolar ve fotoğraflar ile gösterilerek anlamanız sağlanmaktadır. Okullara kendi okulunuz gözüyle bakmak ısınmanız açısından faydalı olacaktır. Sonuçta bilgili olmadığınız bir ülkede okumak zor olacaktır. Pasaportunuzu hazırladıktan sonra isteyeceğiniz davetiye mektubunuz tarafımızca Ukrayna’ya gönderilerek isteminiz yapılmaktadır. Ukrayna vize almakta zorluk çıkarmayan bir ülkedir. Ancak uzayan vize çıkarma dönemini beklemeden alabilmek için bizim yardımımızı alabilirsiniz.

Ukrayna eğitim danışmanlığı Şanlıurfa akreditasyon ve sağlıkla ilgili olacak konularınız takip ederek yanlışsız olarak kayıtlara geçmesini sağlayacaktır. En çok ihtiyacınız olan barınma sorununu ortadan kaldırmak için bağlantılarımızın olduğu yurtlar ve kiralık evler şehirlerin en seçkin mekânlarından seçilerek sizi huzurlu bir şekilde yerleştirmekteyiz. Sizi kandırmak isteyenlere karşı kendi ülkenizden yerinizin belirli olarak gitmeniz orada da karşılaşacağınız danışmanlarımızla önlenecektir. Uluslararası diploma alacağınız okullar faaliyetleri, öğrenci programları, tanıtımları, sayıları, eğitim kadrosu ile elimizde bulunmaktadır. İsterseniz küçük turlar ile diğer öğrencilerimizi de alarak okulunuza bir ziyaret yapabilirsiniz. İşlemleriniz bittikten sonra öğrenci kimliği ile yapacağınız bu ziyaretler ön çalışma olarak danışmanlıklarımızın nezdinde isteğe bağlı olarak yapılabilmektedir.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!