Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri akademisi uygulamalı eğitimler ile gıda alanında başarılı bir kariyer başlangıcı seni bekliyor.

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi Eğitimi

Ülkenin gıda üretiminin önemini bilen Ukrayna Devleti tarafından kurulan Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi, 1910 yılında kurulmuştur. Tam 107 yıldır, gıda üretimleri, gıda üretimin kalkınması, yeni sistemlerin oluşturulması gibi alanlarda eğitim vermiş ve birçok mezun yetiştirmiştir.

Günümüze kadar, 70.000 ‘e yakın mezunuyla, sadece Ukrayna çevresinde değil, coğrafyada birçok çalışanı yetiştirmiştir. Gıda Teknolojileri Akademisi; Ukrayna başta olmak üzere, Rusya, Çin, Gürcistan, Moldova, Kazakistan gibi Orta Asya ülkelerinde alanında uzman eleman yetiştirilmektedir. Son derece gözde ve alanında iyi bilinen bir okuldur. Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi günümüzde, bir aşırı geride bırakan tarihi ile gerçekten çok oturmuş bir eğitim kurumudur. Modern teknikleri de asla gecikmeden eğitim sistemine katmaktadır.

Günümüzde, Odessa Gıda Teknolojileri Akademisi 10.000’in üzerinden öğrencisi ile eğitim vermektedir. Eğitim özellikleri açısından, lisans, lisans tamamlama, uzaktan eğitim, yüksek lisans ve doktora gibi çalışmalar ve eğitimler için öğrencilere imkan verilmektedir. Öğrencilerin birebir ve elit bir eğitim alması için kurumun yeterli akademik kadrosu bulunmaktadır. Buna göre, akademi bünyesinde, 500’ün üzerinde profesör, doçent ve diğer kademelerinde akademik personel hizmet sunmaktadır. Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi akademik kadrosu hem ülke içinde, hem de uluslararası alanda, kendi mesleki alanlarında tanınan ve saygın kabul edilen kişilerdir. Yayınları takip edilen, birçok uluslararası çalışmalara ve seminerlere katılan eğitmenlerdir.

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi Bölümleri

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( RUS )
Gıda Teknolojileri Akademisi Gastronomi 900 $ 1680 $
Gıda Teknolojileri Akademisi Gıda Mühendisliği 900 $ 1700 $

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi gelişmiş bir kampusa sahiptir. Çok sayıda, amfi ve derslikle öğrenci sayısına yeterli düzeyde eğitim verilebilmektedir. Modern laboratuvarlarda öğrencilerin pratik anlamda meslekli eğitimlerini geliştirmeleri sağlanmaktadır. Gelişmiş kaynakları ile dikkat çeken kütüphane, geniş olanaklı bilgisayar merkezleri, yurtlar, dinlenme tesisi, spor alanları, sanat odaları ve etkinlik merkezleri, kafe ve yemekhane, sağlık merkezi ile öğrencilerin günlük yaşamını rahatça sürdürebileceği özellikleri bulunmaktadır. Kampus, Odessa’nın deniz kenarı bir lokasyonunda, ilgi çekici bir alanda bulunur. Bu nedenle, öğrenciler ve eğitmenler tarafından beğenilmektedir.

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi Kampüsü

Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisinde okuyan çok fazla Türk öğrenci vardır çok önemli bir özellik olarak Türk öğrencileri de kabul etmektedir. Zaten yukarıda belirtildiği üzere, yurtdışı öğrencilerin gerçekten eğitim almak istedikleri bir yüksek eğitim kurumudur. Siz de bu seçkin akademinin bir öğrencisi olabilirsiniz. Türk öğrencilere de lisans tamamlama imkanı sunulmaktadır ki bu çok önemli bir ayrıcalıktır. Lisans tamamlama imkanından yararlanarak, ülkemizde almış olduğunuz diplomanızla başvurup eğitim aldığınız senelerin üzerine, sadece iki sene daha eğitim alabilirsiniz. Bu şekilde, gıda alanında uzman olarak kendinizi bir geleceğe hazırlayabilirsiniz. Bu akademi uluslararası alanda geçerliliği olan Europass Mavi Diploma vermektedir. belirtelim. Akademi seçkin üniversitelerin klası olan 4. Sınıf eğitim kurumları arasındadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlere kayıt ve başvurularınızın her adımında yardımcı olacağız. Bu şekilde zorlanmadan okula başvurunuzu yapabileceksiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Size sunulan bu ideal fırsatı kaçırmayın.

Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi-Sık Sorulan Sorular

Lise diplomanızla Ukrayna'daki üniversitelere başvurabilir ve hazırlık eğitiminden sonra istediğiniz bölümde lisans eğitiminize başlayabilirsiniz. Bazı yurtdışı ülkeleri dışında üniversite eğitimi için taban pun, mülakat ya da YKS benzeri sınav şartı aranmaz.

Ukrayna'da 312 üniversite vardır. Ukrayna üniversitelerinin Avrupa Birliği akreditasyonu vardır. 90'a yakın üniversite ise YÖK tarafından akredite edilmiştir.

Tercih Sebepleri

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri AkademisiOdessa Ulusal Gıda Teknolojileri AkademisiOdessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi

#odessaulusalgıdateknolokileriakademisi #odessanationalacademyoffoodtecnologies #ukraynadaüniversiteokumak

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!