İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal üniversitesi ile eğitim görmek ayrı bir keyiftir. Son derece ekonomik yaşam maliyetlerinde eğitim alabileceğiniz ..

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi 1661 yılında Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi doğu Avrupa’nın en eski üniversitelerinden birisi olmakla beraber Ukrayna’da kaliteli bir eğitim anlayışı ile beraber gerek yurt içinden gelen öğrencilerine gerek ise Ukrayna dışından gelen öğrencilerine İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir şekilde lisans eğiti verilmektedir.

Ukrayna da eğitim araştırma ve sanayi için eğitim uzmanı yetiştiren saygın bir üniversitedir. Birçok yazar şair ve bilim adamı bu üniversiteden yetişmiştir. Uluslar arası çalışmaları ile de dünyada adını sık sık duyuran uluslar arası bir üniversitedir. Çeşitli vakıf ve şirketlerle işbirliği içinde çalışmaktadır.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dili tercih edilmektedir. Yurt dışından gelmekte olan öğrenciler için genel olarak İngilizce eğitim verilmekte olan üniversitemizde eğer bu üç dilden biri ile ilgili olarak iyi derecede akıcı bir aksana sahip bir şekilde lisans eğitimi sürecine girmektesiniz. Alacağınız bu eğitimler dahilinde geleceğinize yönelik iyi bir yatırım yapmış olacaksınız. Günümüzde bir iş veren gözünden o mantık ile yakalaşacak olursak;

Bir iş veren daima işe alacağı personelik tam donanımlı bir yapıya sahip olmasını istemektedir bu alanda işi öğretmekten ziyade konuya hakim kişiler ile çalışmak iş verenin iş gücünü arttıracaktır. Bu alandaki işe alacağı personel ne kadar iyi derecede bilgiye sahip olursa, ne kadar iyi derecede yabancı dile sahip olursa, ekip çalışmalarına ne derece yatkın olursa konu ile ilgili olarak iş verenin işi çok daha rahat olacaktır..

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim bologna eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bologna eğitim sistemi bütün dünya üniversitelerinin uygulamaya çalıştığı bir sistem olmak ile beraber İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde yıllardan beri uygulanıyor ve bu alanda kaliteli çalışmalar meydana geldiğini üniversite dahilinde eğitim görmüş olan kişilerin yaptığı çalışmalardan gözlemleyebiliyoruz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde yer alan bolgona eğitim sistemine göre öğretmenleri sadece bir verici olarak görmek ya da öğrencileri sadece pasif bir alıcı olarak görmekten ziyade öğrenci ile öğretmenin arasındaki ilişkileri çok daha güçlü bir hale getirmeyi temel amaç olarak görmekte olan bu sistem dahilinde kaliteli bir lisans eğitimi almak için öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber hizmet vermekte olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi dahilinde konu ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgiye ulaşabilirsiniz.
İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde uygulanan bologna eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları ile beraber öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturmaları ile beraber bu alanda iyi bir çalışma yürütmek üzere tercih ettikleri konu ile ilgili yapacakları araştırmalar, projelendirme ve uygulama çalışmaları ile beraber konuya tam olarak hakimiyetin sağlanması beraberin öğrencilerin yapacakları sunum ile beraber yılda iki kez kullanılmakta olan ects diye adlandırılmakta olan kredi sistemi ile beraber öğretmenlerin vereceği kanaat notları dahilinde öğrenciler başarılı bulunması durumunda aldıkları lisans eğitiminin bir üst sınıfına geçmektedir.

Bu alanda öğrenciler araştırmalarını gerek İvan Franko Lviv  Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise İvan Franko Lviv Üniversitesi bünyesindeki bilgisayar laboratuvarlarında yapabilmektedir. Sizde İvan Franko Lviv  Üniversitesinde bologna eğitim sistemi ile beraber İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca dilleri ile beraber eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili olarak Euro star yurt dışı eğitim hizmetleri başvuru ofisini arayarak alnında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!