Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Odessa Nezhdanova Müzik akademisi yeteneğinizi geliştirecek eğitim imkanlarıyla geleceğin Beethoven'larını bekliyor.

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Müzik ruhun gıdasıdır ve yurtdışında en kaliteli müzik eğitimi alabileceğiniz kurumlarından biri de Ukraynadadır. Bu üniversite Odessa’da bulunan Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi dir. Akademi, Güney Ukrayna değil sadece, aynı zamanda ülkenin ve coğrafyanın müzik eğitimi alanında, en başta gelen eğitim kurumlarından biridir. Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi 1900’lü yıllarında başında, 1913 yılında kurulmuştur. Çok önemli bir müzik akademisi olarak, sadece ülke genelinde değil, yurtdışında son derece saygın olan ve eğitimi takdir edilen kurumlardan biridir. Akademinin en önemli özelliklerinden biri Avrupa Müzik Akademileri ve Konservatuvarları Birliği’nin takdir edilen üyelerinden biri olmasıdır. Bu özellik kurumun uluslararası statüsünü geliştirmektedir.

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi mezunlarına mavi diploma verir. Bu diploma Europass adı verilen bir diploma olup, tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olması anlamına gelmektedir. Müzik akademisinden mezun olan bir genç, Ukrayna dışında, Avrupa Birliği ülkelerinde de kariyerlerini yapabilirler. Önemli müzik kurumlarında, birçok alanda çalışabilirler. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi öğrencilerine birebir şekilde eğitim sunmaktadır. Derslikler özel şekilde tasarlanmış ve öğrencilerin hem yetenek bazında, hem de teorik ve pratik anlamda kendilerini geliştirmeleri için gerekli eğitim fazlasıyla verilmektedir. Son derece seçkin bir profesör ve eğitmen kadrosu da akademide eğitim vermektedir. Öğrenciler seçkin akademik kadrodan eğitim alma imkanını yakalamaktadır. Bu da son derece önemli bir şanstır.

Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi Bölümleri

UKRAYNA BÖLÜM
Nezhdanova Müzik Akademisi Teorik Piyano Konservatuarı
Nezhdanova Müzik Akademisi Solo Şarkı Konservatuarı
Nezhdanova Müzik Akademisi Orkestra Konservatuarı

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi Ukrayna’da müzik eğitimi almak isteyen öğrencilerin ileri gelen tercihlerinden biridir. Bunun yanında, akademinin uluslararası statüsü ve verilen seçkin eğitim yurtdışından birçok ülkeden öğrencinin de eğitim için başvurmasını sağlamaktadır. Çin, Rusya ve diğer Asya Ülkelerinden, Almanya, Polonya ve diğer birçok Avrupa Ülkesinden öğrenciler başvurmaktadır. Ses eğitimi konusunda eğitimlerden, piyano ve diğer enstrümanların eğitimine, orkestra eğitimine kadar birçok bölümde eğitim sunulmaktadır. Öğrenciler kampus bünyesinde ve birçok alanda yapılan, konser ve diğer performans etkinliklerinde kendilerini geliştirme fırsatını yakalamaktadır. Kampus ortamında ise müzik eğitimi yanında, öğrencilerin gelişmesi noktasında, spor salonları, öğrenci kulüpleri, dinlenme alanları bulunmaktadır. Eğitim binalarında derslikler son derece kaliteli bir altyapıdadır. Sürekli şekilde altyapı da yenilenmektedir.

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi çok önemli bir şans olarak, ülkemizden de öğrencileri kabul etmektedir. Bu şansı müzik eğitimi almak isteyen gençlerin kesinlikler kaçırmamasını tavsiye ediyoruz. Ülkemizde, bu konuda en doğru bilgiyi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan yani kurumumuzdan bilgi alabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanında bulunan şubelerimiz, hizmet almanız için sizi beklemektedir. İnternet sitemizden ve çağrı merkezimizden de yardım alabilirsiniz. Profesyonel öğrenci danışmanlarımızla iletişim kurmak ve yardım almak için hemen harekete geçin. Kontenjanlar dolmadan, ön kayıt imkanından yararlanıp kaydınızı yaptırın. Kayıt ve diğer tüm aşamalarda sizlere yardımcı olacağız. Bu seçkin akademide eğitim fırsatını kaçırmayın.

Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi- Sık Sorulan Sorular

Ukrayna eğitim sistemi Avrupa standartlarındadır. Bu ülkedeki üniversitelerin Uluslararası Bologna eğitimine dahil olması, üniversite diplomalarının Avrupa ülkelerinde geçerli olması öğrenciler için büyük avantajlarıdır.

Tıp, diş hekimliği, eczacılık veya mühendislik alanlarında kaliteli eğitim sunan bir Ukrayna üniversitesinde lisans eğitimi almak ayrıcalıktır ve üniversite eğitimi sınavsız mümkündür. Bu nedenle, 50'den fazla ülkeden uluslararası öğrencilerin yanı sıra Türk öğrenciler tarafından da tercih edilmektedir. Bu tercihte taban puan şartının olmaması, sınava girmeme gibi üniversite avantajı ve diplomanın uluslararası geçerliliği de oldukça etkili.

Tercih Sebepleri

Nezhdanova Müzik AkademisiOdessa A.V. Nezhdanova Müzik AkademisiNezhdanova Müzik Akademisi

#ukraynadaegitim #ukraynaüniversiteleri #nezhdanovamüzikakademisi

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!