Kiev Tasarim Üniversitesi

Kiev Tasarim Üniversitesi

Teknoloji ve tasarım bölümlerinde kaliteli eğitim ve geniş diploma geçerliliği ile Kiev Tasarım Üniversitesi ilk tercih edilen kurumlardandır

Kiev Tasarım Üniversitesi

Eğitim kalitesini sürekli olarak arttıran, teknolojiyi takip eden, yeni kültürlerle tanışma, yeni dil öğrenme avantajı sağlamasından dolayı yurtdışı eğitimi oldukça önemlidir. Sizde bu noktada Avrupa’nın en köklü eğitim kurumlarından birisinde eğitim almak isterseniz Kiev Tasarım Üniversitesi sizin için doğru adres olacaktır. Modern ve tarihi Kiev Tasarım Üniversitesi oldukça derin bir tarih barındırmakta ve eğitimini de kurulduğu günden itibaren daha ileriye taşımaktadır. Sizinde bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken şey oldukça basittir.

Kişinin hayatını en fazla etkileyen eğitimin başında üniversite eğitimi gelmektedir. Bu yüzden de kişiler tercihlerini yaparken oldukça dikkat etmeli ve doğru karar vermelidir. Son dönemde yurtdışı üniversiteleri oldukça popüler hale gelmiştir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sayesinde sizde Kiev Tasarım Üniversitesi hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilir, kayıt işlemlerini firma aracılığı ile gerçekleştirebilir ve okula gittikten sonra bile hizmet almaya devam edebilirsiniz. Çünkü firma her daim sizin yanınızdadır ve sorunlarınıza çözüm bulmaya yardımcı olmaktadır.

Teknoloji ve Tasarım Üniversitesi Bölümleri

Bölüm
Tekstil ve Giyim
Moda Tasarımı
Tekstil Teknolojisi
Eczacılık
Elektrik Mühendisliği
Makine Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği

Üniversitesi Taban Puanları

Kiev Tasarım Üniversitesi Avrupa’ da eğitim alanında üst sıralarda yer alan ve isminden daha fazla söz ettiren bir kurumdur. Teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip eden ve kendisine adapte eden kurum öğrencilerine oldukça iyi eğitim alma imkanı sunmaktadır. Sınıflardaki öğrenci sayısının az olması ve teknolojik donanıma sahip sınıflarda verilen eğitimle öğrenciler uygulamalı ders alma imkanı elde etmektedir. Grup çalışmaları yapmakta, bunların sunumlarını gerçekleştirmekte ve bilgili bir şekilde Tasarım Üniversitesinden mezun olmaktadırlar.

Üniversite yabancı öğrenci kabulünde diğer Ukrayna üniversiteleri gibi herhangi bir sınav yapmamaktadır. Sınavsız üniversite avantajına sahip yurtdışı üniversitelerinden biri olan Kiev Tasarım üniversitesinde taban puan şartı yoktur.

Tasarım Üniversitesi’nden mezun olurken alacağınız diploma da birçok ülkede geçerliliği olan ve Avrupa’da kaliteli eğitimi simgelemektedir. Bu sayede sizde mezun olduğunuz zaman dilediğiniz ülkede çalışıp yaşama şansını elde edebileceksiniz. Üniversite tercihinde dikkat etmeniz gereken tek şey kontenjanların sınırlı olmasıdır. Bu yüzden çok fazla zaman kaybetmeden kaydınızı hemen gerçekleştirerek sizde üniversite eğitiminize rakiplerinizden bir adım önde başlayabilirsiniz.

Başvuru

Kiev Tasarım Üniversitesi size eğitimin yanında birçok kültürel ve spor alanında da etkinlikler sunmaktadır. Donanımlı bir kurum olarak öğrencilerine ders dışında da sosyalleşme ve yeni etkinlikler yapma fırsatı vermektedir. Sizde eğitim hayatınıza burada devam ederek yeni insanlarla tanışma, kaynaşma fırsatı yakalarsınız. Mezun olduktan sonra da bunun faydalarını görürsünüz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Eurostar eğitimin danışmanlık firması ile iletişime geçmek olacaktır. Sizin adınıza tüm işlemleri halleden firma size sadece gitme eylemini bırakmaktadır.

Yurtdışı eğitim sayesinde de yabancı dilinizi geliştirebilir ve dil öğrenme fırsatı elde edersiniz. Bu da daha sonrasında öğrenmeniz gereken dilleri okul hayatınızda öğrenmenizi sağlayacaktır. Yani eğitim tercihinizi doğru yaptığınız zaman bu meslek hayatınızda size birçok avantaj sağlayacaktır. Bu konuda da en doğru adrestesiniz. Sizde bu imkanlardan yararlanmak ve kaliteli eğitime adım atmak istiyorsanız acele etmeniz gerekmektedir.

#ukraynadaüniversiteokumak #kievtasarımüniversitesi #kyivuniversityofdesign

Ukraynadaki üniversiteler yabancı öğrenci kabulünde YKS benzeri üniversiteye giriş sınavı şartı bulunmadığı için taban puan da yoktur.

Tasarım Üniversitesi bölümleri şu şekildedir:

  • Tekstil ve Giyim
  • Moda Tasarımı
  • Tekstil Teknolojisi
  • Eczacılık
  • Elektrik Mühendisliği
  • Makine Mühendisliği
  • Bilgisayar Mühendisliği

Tercih Sebepleri

Kiev Tasarım ÜniversitesiKiev Tasarım Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!