Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi

Özgüvenli son teknolojileri yakından takip eden gençler yetiştiren Kiev Ulusal Dil Bilim becerilerinizi maksimum olarak arttırmaktadır.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi

Güzel bir meslek edinmek ve bu meslekte iyi olmak için öncelikle iyi bir üniversite eğitimi almanız gerekiyor. Okumak istediğiniz okulu seçerken çok titiz olmanız gerekiyor. Bu konuda detaylı bir araştırma yapmanız ve güvenilir bir kaynaktan okul hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekiyor. Eğer sizler yurt dışında iyi bir üniversitede eğitim almak istiyorsanız Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlıklarına başvurabilirsiniz. Buradan Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi hakkında aklınıza takılan veya Ukrayna’da eğitim konusunda tüm soruların cevabını bulabileceğiniz en doğru adres sayfamızdır. Kalınacak yer konusunda, okul kaydı konusunda, okula gidişiniz ve yerleşmeniz konusunda bir sorun çıkmayacağından emin olabilirsiniz. Danışmanlıklarımız ile birlikte kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek sorunsuz bir şekilde tüm işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Dil Bilim Üniversitesi Bölümleri Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( RUS )
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Hukuk 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi İngiliz dili ve Edebiyatı 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Germen ve Romen Dilleri 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Genel Dil Bilim 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Psikoloji 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Bilişim ve Bilgisayar Teknolojisi 3750 $ 1500 $
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Fransızca 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi İspanyolca 3750 $ 1500 $
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Japon Dili ve Edebiyatı 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Çin Dili ve Edebiyatı 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Yabancı ve Slav Dilleri Tercümanlık 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Macarca 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Çekçe 3750 $ 1500$
Kiev Dil Bilim Üniversitesi Yabancı Diller Eğitimi 3750 $ 1500$

Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık tarafından daha öncesi Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesine gönderilmiş olan öğrencilerin de iletişim bilgilerine ulaşabilir ve onlarla iletişime geçerek konuşabilirsiniz. Direk orada bulunan biri ile konuşarak konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve birinci ağızdan bir şeyler duymak sizi daha çok rahatlatabilir. Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi hakkında bilgileri direk içerisinde bulunan bir öğrenciden almak sizin için daha iyi olabilir. Hatta daha okula gitmeden bu yolla orada tanıdığınız insanlar olmuş olur. Ve gittiğinizde onlarla tanışabilir ve yardımlaşabilirsiniz.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi Akademik Kadro

Kiev Ulusal Dilbilim Üniversitesi’nin akademik kadrosunun başkanı olan Profesör Ihor Kondrak, öğrencilerinin ihtiyaçlarına karşı tetikte olmaya devam ediyor. Öğrencilerinin derslerinde başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları tüm materyallere erişmelerini sağlamak için çalışır. Aynı zamanda üniversite yönetimi ile iyi bir ilişki sürdürmek için çalışır ve bölümünü iyi finanse eder. Bunu yapmak, öğretimi geliştirmesine ve öğrencilerin başarılı olmasına yardımcı olur, ancak terfi şansını sınırlar. Kondrak, iyi personelin öğrenciler için daha iyi bir üniversite deneyimi sağladığını anlıyor, bu yüzden elinden gelenin en iyisini yaparak bir örnek oluşturuyor.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi Denklik

Kiev Devlet Dil Üniversitesi, 20’den fazla yabancı dil öğreten Ukrayna’nın önde gelen dil eğitim ve çeviri merkezlerinden biridir. 2005 yılında uluslararası üniversite topluluğu tarafından tanındı ve Uluslararası Üniversiteler Birliği (IAU) tarafından kabul edildi. Üniversite, Uluslararası İngilizce Öğretmenleri Birliği’nin (IATEFL) Ukrayna bölümünün kurucusudur. Ayrıca American House, British Council, Goethe-Institut, Fransız Kültür Merkezi ve Ukrayna Japon Kültür Merkezi ile kapsamlı işbirlikleri sürdürmektedir. 1993 yılında, Ukrayna’nın ilk UNESCO Kürsüsü KNLU’da kuruldu.

Üniversite, eğitimini dünya eğitimine entegre etmek ve diplomalarının uluslararası prestijini artırmak için aktif uluslararası ortaklıklar kurmuştur. KNLU, yabancı elçilikler, uluslararası kuruluşlar, merkezler ve vakıflarla işbirliği yapmaktadır. Üniversite, öğrenciler, yüksek lisans öğrencileri ve akademik personel arasındaki değişimleri teşvik eder. Uluslararası konferanslara, dil ve eğitim programlarına, kültürel etkinliklere ve konferanslara katılımı teşvik eder. Avrupa, Orta ve Uzak Doğu ve Kuzey Amerika’daki 46 yüksek öğretim kurumu/kuruluşları KNLU ortaklarıdır. En çok uluslararası bağlantılar Güney Kore (7), Fransa (7), Almanya (4), Rusya (9) ve Çin (5)’deki üniversitelerle kurulur.

KNLU’nun kültürel ve sanatsal faaliyetlerde de geliştiği söylenebilir. Her yıl özel günlerde 8 geleneksel konser düzenlenmektedir. Miss/Mr KNLU yarışması öğrenciler için büyük ilgi görüyor. Üniversite Kültür ve Sanat Merkezi, orkestra stüdyosu “Vodogray Orchestra”, koreografi stüdyosu “Extreme”, drama stüdyosu “Eidos” ve vokal stüdyosuna ev sahipliği yapmaktadır.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi Puanları

Yurt dışında üniversite okumanın en güzel yanlarından biri de bambaşka ülkelerden bambaşka şehirlerden gelen binlerce insan ile iç içe olmanızdır. Bu sayede çok sayıda yeni insan tanıma fırsatı yakalayacaksınız. Tanıştığınız her insan size yeni şeyler katacak her insan size farklı bir deneyim yaşatacak belki de. Bu sayede hem sosyal çevrenizi çok fazla geliştirmiş olacak hem de çok fazla şey kazanmış olacaksınız insan ilişkileri hakkında. Okulumuzda bu tecrübeleri yaşama fırsatını bol bol yakalayabilirsiniz. Eğer güzel değerlendirirseniz Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesinin sizlere sunmuş olduğu imkanları burada çok keyifli anılar biriktirebilirsiniz. Geri dönüp düşündüğünüzde her zaman yüzünüzün gülmesini sağlayacak çok güzel anılar hem de.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesinde akademik olarak da size gayet faydalı olacak bir eğitim almış olacaksınız. Kaliteli ve öğrencinin geliştirilmesi amacı ile hazırlanmış bir eğitim programı eşliğinde güzel seneler geçireceksiniz. Sizlerin hep daha iyiye gitmesi hedeflenmiştir okulumuzun kuruluş temelinde. Bu yüzden sizin kendinizi geliştirmeniz için her türlü olanak sağlanmıştır. Ukrayna’nın en güzel yerlerinden birinde yer alan Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesinde okurken bir yandan yeni bir ülkeyi keşfetme imkanına erişeceksiniz. Yeni insanlarla birlikte her zaman keşfedilebilecek yeni yerler bulabilirsiniz.

Sizin için farklı bir ülke sonuçta. İçinde bilmediğiniz pek çok yer vardır. Okul hayatınızı sürdürürken bir yandan da boş vakitlerinizde hiç sıkılmayacaksınız. Gidebileceğiniz gezebileceğiniz pek çok yer bulunmaktadır. Belki de bir daha gelip görmenizin mümkün olmayacağı yerleri arkadaşlarınızla birlikte keşfedebileceksiniz.

Türk öğrencilerin Ukrayna' üniversitelerini tercih etmelerinin en büyük sebebi, üniversitelerin yabancı öğrenci kabulünde YKS benzeri herhangi bir sınav şartı aramamasıdır. Bunun yanında ekonomik üniversite, Mavi Diploma avantajı, kaliteli eğitim ve taban puan şartı aramaması gibi eğitim kolaylıkları bu üniversiteleri Türk öğrenciler için daha cazip kılmaktadırlar.

Ukrayna üniversitelerinin yıllık ücretleri 1.000$ ile 4.500$ arasındadır ve tercih edilen bölüme göre değişmektedir. Tıp, diş hekimliği, eczacılık ve bazı mühendislik bölümleri için fiyatlar yurtdışı üniversitelerine göre çok ekonomiktir. İşletme, turizm ve dilbilim gibi sosyal bölümlerde bu fiyatlar daha da cazip olmaktadır.

Tercih Sebepleri

Kiev Ulusal Dil Bilim ÜniversitesiKiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi


#ukraynadaokumak #ukraynaüniversiteleri #kievulusaldilbilimüniversitesi

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!