Ukraynada Eğitim Eczacılık

Ukraynada Eğitim Eczacılık

Ukraynada Eğitim Eczacılık ; Hedeflerine ulaşma konusunda kararlı gençleri eczacılık lisansa davet ediyoruz. Avantajları elde etmek için...

Ukraynada Eğitim Eczacılık

Ukraynada Eğitim Eczacılık , Eczacılık fakültesi birçok öğrencinin hayalidir. Ancak, bu hayali gerçek yapmak günümüz şartlarında epey zorlu bir süreç gerektirmektedir. Zorlu sınav engellerini aşmak bir yanda maddi bazı imkânları da isteyen bu bölümden birçok kişi vazgeçmek durumunda kalmaktadır. İşte tüm engellere rağmen Ukrayna’da eğitim eczacılık fırsatı ile yüzünüzü güldürecek bir haberimiz var. Sınavsız şartsız uygun bir bütçe ile eczacılık okumak artık çok kolay!

Ukrayna’da okumak gözünüzü korkutmasın. Çünkü Ukrayna’da eğitim diğer yurtdışı eğitimlerinden çok farklı. Hem kaliteli hem hesaplı bir eğitim anlayışıyla Ukrayna’da eğitim eczacılık bölümünü okuyabileceksiniz. Tek şart lise diplomasına sahip olmanız.

 Ukrayna’da eğitim eczacılık Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson gibi tüm şehirlerde mevcuttur. Tıp üniversitesi veya sağlık Bilimleri adındaki eğitim kurumlarında Rusça dilinde eğitim verilmektedir.  1 yıllık hazırlık sınıfı ile Rusça dilbilginizi geliştirebilme imkânına sahip olacaksınız.

Ukrayna’da eğitim görürken en önemli avantaj dil bilgisi avantajıdır. Günümüzde iyi bir meslek sahibi olmak gereken yabancı dil bilgisi sorununu Ukrayna’da rahatlıkla çözebilirsiniz. Dilerseniz Eurostar’ın sizlere sunduğu çeşitli dil okullarından birini de tercih ederek kayıt yaptırabileceksiniz. Günlük hayatınızda bolca Ukraynaca ve Rusça konuşacak yabancı dil için kurslara para dökmenize gerek kalmayacak.

Ukrayna’da Eğitim Maliyetleri

 Ukrayna’da eğitim ücretleri diğer ülkelere kıyasla son derece uygundur. Ukrayna’da eğitim eczacılık bölümü için yıllık harç ücretleri 2500 dolar ile 6000 dolar arasında değişmektedir. Aylık yaşam ücretlerinin de yeterince uygun olduğu ülkede eğitim görmek için yüksek bütçelere ihtiyaç duymayacaksınız.  Dilerseniz kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli kredi bursundan da faydalanabilirsiniz. Mesleğinize sahip olduğunuzda taksitler halinde rahatlıkla ödeyebileceğiniz bu kredi burs sayesinde ailenize yük olmayacaksınız.

 Ukrayna’da Avrupa standartlarında bir eğitim almanız mümkün. Avrupa birliği eğitim kriteri olarak kabul edilen Bologna anlaşması hükümlerini uygulayan ülkede bu standartlar doğrultusunda bir eğitim sizleri bekliyor. Eczacılık bölümünü mesleğinin gerekliliklerine uygun bir eğitim anlayışıyla alabileceksiniz. Mezun olduğunuzda Türkiye’de de geçerliliği olan Avrupa’nın 1. Sınıf kalitedeki Europass mavi diplomanın sahibi olacaksınız. Bu diploma ile Türkiye ve Avrupa ülkelerinde mesleğinizi yerine getirebilme imkânına sahip olacaksınız.

Hayallerinizdeki eczacılık bölümünü ertelemek için artık bir nedeniniz yok. En kısa zaman Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerine gelerek kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Eurostar profesyonel kadrosu sizlere kayıt hizmetlerinden, kalacağınız yurt veya ev imkânlarına, karşılama hizmetlerinden vize işlemlerine kadar sınırsız bir rehberlik hizmeti sunmaktadır.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!