Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi

Başvuru için lise diplomanız yeterli oluyor. Sadece formu sayfamızdan doldurun ve Sumy Ulusal Tarım üniversitesinde okuma hakkı kazanın.

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi 1977 yılından bu yana Ukrayna’nın öne çıkan eğitim kurumlarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ukrayna’nın en iyi tarım üniversitelerinden biri olan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi kısa sürede geniş bir öğrenci kitlesine sahip oldu. 4 akreditasyon seviyesine sahip olan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi Avrupa Üniversiteler Birliği’ne dahil bir eğitim kurumudur. Kısa sürede pek çok öğrenci yetiştiren Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi Ukrayna’nın köklü ve kaliteli üniversiteleri arasında yer almaktadır. Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’nin temel amacı büyük çiftlikler kurulmasına katkı sağlamak, tarım sektörünün gelişmesine yardımcı olmak ve tarım sektörüne gönül vermiş gençlerin iyi bir şekilde eğitim almasına olanak sağlamaktır.

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’nde profesyonel bir akademik kadro çalışmalarını sürdürmektedir. Ukrayna’nın önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi teorik bilgilerin yanı sıra uygulamalı eğitim hizmeti sunarak öğrencilerin kaliteli bir şekilde yetişmesine olanak sunmaktadır. Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’nin şimdiki öğrenci sayısı 19 bin seviyesindedir. Pek çok ülkeden öğrenci kabul eden Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmesi nedeniyle pek çok öğrenciye kapılarını aralamaktadır. Hiçbir sınav şartı ve taban puan şartı olmaksızın öğrenci alımı gerçekleştiren Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi öğrencilerin istediği bölüme ve istediği üniversiteye yerleşebilmesine olanak sunmaktadır. Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi bünyesinde 69 doktor ve profesör, 269 doçent ve 7 akademisyen görev yapmaktadır. Tarım sektörü için özel olarak tasarlanmış olan sınıflarda uygulamalı eğitim veren Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi tarım sektörü için nitelikli öğrenciler yetiştirmeyi kendisine amaç haline getirmiştir.

Ukrayna son dönemler pek çok ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Kısa sürede eğitim alanında çok gelişen Ukrayna ülkesi pek çok ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Hiçbir sınav şartı olmaksızın istedikleri bölümlerde eğitim alma fırsatı sunan Ukrayna ülkesi eğitim fiyatlarının uygun olması nedeniyle de ön plana çıkmaktadır. Ukrayna’nın en önemli tarım alanında eğitim suna üniversitelerinden biri olan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi fiyat avantajlarıyla dikkat çekiyor. Öğrencilerin konforlu bir şekilde konaklayabilmesine olanak sunan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi yurt imkanlarıyla yabancı öğrencilerin güvenilir bir şekilde konaklamasına olanak sunmaktadır.

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler hem Ukrayna hem de Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi hakkında aklında bulunan soru işaretlerine cevap aramaktadır. Ukrayna ve Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde bulabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde geleceğinize yön veren eğitim danışmanları sizler için en iyisini planlamakta ve kayıt işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler hem kayıt aşamasında hem de kayıt sonrasındaki süreçte sorun yaşamadan kısa sürede kayıt işlemlerini tamamlayabiliyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!