Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi ;Tecrübeli akademik kadroya sahip Lugansk Devlet Tıp ünivresitesi mesleki hedeflerinize giden yolda ...

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir şekilde tıp eğitimi alarak çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir hayat imkanlarından sizlerde faydalanabilirsiniz. Bu alanda öğrenciyi cezbetmekte olan bir başka yanı ise Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim almak için sadece lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız yeterlidir. Üstelik Lugansk Devlet Tıp Üniversitesinde eğitim görmek isteyen bir öğrenci adayının üniversite sınavı stresini yaşamasına hatta ünviersite sınavına girmesinede gerek yoktur.

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bologna eğitim sistemi olarak biliniyor. Bologna eğitim sisteminde başarılı bir şekilde öğrencilik hayatı sürmek isterseniz öncelikle 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde tıp eğitimi verilmektedir. Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde alacağınız tıp eğitimleri bologna eğitim sistemi dahilin Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca olarak verilmektedir. Bu alanda alacağınız genel tıp eğitimi ile beraber kendi branşınızda yoğunlaşmanız sağlanacaktır. Kalitlie bir şekilde tıp eğitimi alarak sosyal bir hayat, saygın bir çevre iyi bir yaşam koşullarına sahip olabilirsiniz. Fakat bunun öncesinde iyi bir şekilde ünviersite eğitimi almanız gerekiyor.

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan Eczacılık eğitiminde ise alanında uzman kişiler tarafından verilmekte olan bu eğitimler dahilinde kaliteli bir bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra yapacağınız çalışmalar dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber mezun olma imkanına sahip olacaksınız. Alacağınız bu eğitim ile beraber ekip çalışmasına yatkın bir şekilde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz.

Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eczacılık lisans eğitimi ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz 0212 244 66 00 numaralı Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayabilirsiniz.

Bu alanda verilmekte olan eczacılı eğitimi ile beraber mezun olduğunuzu düşünecek olursak elde edeceğiniz diploma ile beraber ülkemiz sınırları içerisinde yer alan bütün şehirlerimize yüksek öğretim kurumu yani yök denkliğinden dolayı çalışma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Dilerseniz kendi eczanenizi açarak çalışabileceğiniz gibi dilerseniz bir eczacı ile anlaşarak yanında çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Lugansk  Tıp Üniversitesinde verilmekte olan bir başka bölüm ise pediatri bölümdüür. Bu alanda eğitim görmekte olan öğrencilerimize bologna eğitim sistemi dahilinde İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca bir eğitim verilmektedir. Alacağınız eğitimler dahilinde kalitli bir yaşam standartlarına sahip olma imkanına sahip olabilirsiniz. Dolayısı ile Lugansk  Tıp Üniversitesi bünyesinde çalışmalarınızı başarılı bir şekilde sürdürebilir ve lisans eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Lugansk Tıp Üniversitesi bünyesinde alacağınız pediatri eğitiminde çocuk ve ergen sağlığı ile ilgili bir takım araştırma çalışmalarında bulunacaksınız bu araştırmalar bologna eğitim sistemi dahilinde yapılmaktadır. Öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıklarını öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturarak bu alanda konu tercihi yaparak gerek Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise Lugansk Tıp Üniversitesi bünyesindeki teknolojik donanım bakımından gelişmiş bir yapıya sahip olan bilgisayar laboratuvarlarında yapabilirsiniz.

Başarılı bir şekilde pediatri lisans eğitimi alarak mezun olduğunuzu göz önünde bulunduracak olursak ülkemiz sınırları içerisinde yer alan bütün şehirlerimizde almış olduğunuz lisans eğitimden dolayı yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği ile beraber sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda çalışma imkanına sahip olabileceğiniz gibi dilerseniz bu alanda kendi polikliniğinizi açarak da çalışma imkanına sahip olabilrisiniz.

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!