Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

En iyi şartlar altında hedeflerinize ulaşabilmek için sınav şartı ya da puan engelini önünüze çıkarmayan bu üniversitede eğitim alabilirsiniz.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Ukrayna’nın başkenti olan ve en gelişmiş kentlerinden biri olan Kiev, Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Üniversite, 1992 yılında kurulmuştur. Önemli bir özelliği vardır, o da, Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi, Ukrayna’nın ilk özel üniversitelerinden biridir. Kurulduğu tarihten bu yana, son derece başarılı bir eğitim çizgisi gösteren kurum, 2000’li yılların başında, ülkenin en üst seviye üniversiteleri arasına yani dördüncü seviye üniversiteler arasına alınmıştır. Uluslararası anlamda etkisi olan, tanınan, gerçekten başarılı bir üniversitedir. Seçkin bir akademik kadrosu bulunmaktadır. Yayınları, eserleri izlenen ve takdir edilen eğitmenleri bulunmaktadır. Gelenekleri kurabilen, eğitim disiplini olan, aynı zamanda modern eğitim sistemlerini uygulayan ve öğrencilerin kendilerine güvenli şekilde eğitim almalarına önem veren bir kurumdur.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi, öğrencileri küreselleşen piyasada donanımlı, rekabet ortamına dayanabilecek kapasitede ve kendine güvenli şekilde eğitmektedir. Teorik eğitim yanında, öğrencilerin, pratik anlamda meslek donanıma sahip olmaları da amaçlanmaktadır. Birçok etkinlik üniversite bünyesinde düzenlenmektedir. Öğrenci değişim programları, projeler, seminer ve toplantı imkanları gibi çok sayıda uygulama bulunmaktadır. Hem Ukraynalı, hem de yabancı öğrenciler üniversitede eğitim almaktadır. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi, yabancı öğrencilere hazırlık fakültesinde dil eğitimi vermektedir. Ülkenin birçok kentinde, 16 bölgesinde okulun hazırlık fakülteleri olduğunu eklemek gerekir. Bu hazırlık dil eğitiminden sonra, mesleki eğitim süreci başlamaktadır. Lisans, yüksek lisans ve doktora gibi eğitimler verilmektedir.

Yaklaşık olarak, 40 ülkeden öğrencinin eğitim aldığı bu okulda, Türk öğrenciler de kabul edilmektedir. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi, Türk öğrencilere lisans tamamlama olanağı da sunmaktadır. Buna göre, iki sene ek olarak lisans tamamlama imkanından yararlanarak, lisans diploması alabilmektedir. Ülkemizde iki sene olan ön lisans eğitimi aldıysanız, zaman geçirmeden Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kurumlarımıza gelebilirsiniz. Bu şekilde, şubelerimizde, profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan yardım alarak, lisans tamamlama başvurularınızı yapabilirsiniz. Bilgi alın, bizden yardım alarak belgelerinizi hazırlayın ve başvurunuzu birlikte yapalım. Hem ülkemizde tanınan, hem Avrupa Ülkelerinde kabul edilen bir diploma ile, altyapısı sağlam bir meslek eğitimi alabilirsiniz.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi, kampus olarak da öğrencileri memnun etmektedir. Kampus içinde, etütle, eğitim salonları, amfiler ve diğer derslikler, kütüphaneler, bilgisayar merkezleri, dinlenme merkezleri, spor merkezleri ve salonları, sanat alanları, konferans salonları gibi birçok tesis bulunmaktadır. Okulda harç sistemi ile ödeme yapılmaktadır. Özel üniversite olmakla birlikte, oku ücretlerinin normal miktarlarda olduğunu belirtelim. Sene içinde sömestre başlarında, iki seferde ücreti ödemek mümkündür. Gerçekten çok seçkin bir eğitim verilmektedir ve dünya standartlarında üniversite eğitimi almak için, ekonomi alanında tercih edilecek okullardan biridir. Hem ülkemizden, hem de Avrupa ve diğer birçok ülkede kariyer yapmak için seçilebilecek üniversitelerden biridir. Şubelerimizden en doğru ve en güncel bilgileri alabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!