Ukraynada Eğitim İnşaat Mühendisliği

Ukraynada Eğitim İnşaat Mühendisliği

Ukraynada Eğitim İnşaat Mühendisliği ; En yeni inşaat teknikleri ile öğrencilere eğitim veren Ukraynada eğitim inşaat mühendisliği imkanı ..

Ukraynada Eğitim İnşaat Mühendisliği

Ukraynada Eğitim İnşaat Mühendisliği ; Yıllarca hayallerinizdeki meslek için çalışıp didindiniz yine de istediğiniz bölüme yerleşemiyor musunuz? Üzülmeyin. Artık sınav engelleri olmadan bir üniversite okumak hayal değil. İstediğiniz bölümü hiçbir sınav şartına tabi olmadan okuyabileceksiniz.

Günümüzün ve geleceğin en gözde mesleklerinden olan inşaat mühendisliğini okumak istiyorsanız tek yapmanız gerek Eurostar ofislerine gelmek. Lise diplomanız istediğiniz bölüme giriş için yeterli olacak üniversitede uygun bir bütçe ile okuma imkânına sahipsiniz.  Ukrayna eğitim inşaat mühendisliği fırsatını kaçırmak istemezsiniz.

Ukrayna’da oldukça makul bir bütçe ile okuma imkânına sahipsiniz. Ukrayna eğitim inşaat mühendisliği bölümü yıllık harç ücretleri 2000 dolar ile 4000 dolar arasındadır.  Ukrayna da günlük yaşam ücretleri oldukça düşüktür. Dilerseniz öğrencilik süreniz boyunca kredi yurtlar kurumunun vermiş olduğu geri ödemeli kredi burslarından da faydalanabilirsiniz

Ukrayna eğitim inşaat mühendisliği bölümü Ukrayna’nın en güzel şehirlerinde mevcuttur. Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson gibi tüm şehirlerde eğitim vermektedir. Teknik veya teknoloji veya inşaat mimarlık üniversitesi adındaki eğitim kurumlarında Rusça dilinde eğitim verilmektedir.

Ukrayna’da eğitim görürken günümüzde iyi bir meslek için gerekli olan yabancı dil şartına da kökten çözüm getirebileceksiniz. Ukrayna’da üç yabancı dil birden öğrenme şansına sahipsiniz. Eğitiminizi Rusça alırken günlük hayatta Ukraynaca ve İngilizce konuşabileceksiniz Böylece yabancı dilinizi kurslarda öğreneceğinizden daha kolaylıkla pekiştirebilirsiniz. Dilerseniz Eurostar’ın sunmuş olduğu seçenekler arasından yabancı dil kursuna da kayıt yaptırabilirsiniz. Üniversite eğitiminizde 1 yıllık hazırlık okuyarak da dil sorununuzu tamamen ortan kaldırabilme imkânına sahip olabileceksiniz.

Ukrayna’da sosyal yaşam oldukça canlıdır. Tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü ülkede eğitimden kalan vaktinizde keyifli vakit geçirebileceksiniz. Günlük yaşam giderlerinin oldukça düşük olduğu ülkede düşük bir bütçeyle yıllar sonra bile unutamayacağınız bir üniversite eğitimi sizleri bekliyor.

Ukrayna Üniversiteleri Avrupa birliği eğitim kriteri Bologna anlaşmasına tabidir. Dolayışla Avrupa standartlarında kaliteli bir eğitim sizleri bekliyor. Alanında uzman akademik kadrodan eğitim görebileceğiniz Ukrayna eğitim inşaat mühendisliği bölümünde Europass diploma ile mezun olabileceksiniz. Europass mavi diploma Avrupa’da 1. Sınıf kalite kabul edilen bir diplomadır. Türkiye’de de geçerliliği olan bu diploma ile tüm iş kapıları sizlere sonuna kadar açık olacaktır.

Hedefinizdeki inşaat mühendisliği bölümünü yurtdışında cazip imkânlarla okumak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı bürolarına gelin. Size en uygun Ukrayna eğitim inşaat mühendisliği imkânlarını öğrenin. Hayallerinizden vazgeçmeden mesleğinizin kapılarını açın. Acele edin sınırlı kontenjanları kaçırmayın.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!