İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi ; Öğrencilerin hayallerini süsleyen çok sayıda bölümün yer aldığı ekonomik üniversite eğitim almak için..

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukranya’da yer alan en prestijli tıp üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Bu üniversitede tıp eğitimi almak için öncelikli olarak yapacağınız çalışmalar için lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bir lise diplomasına sahipseniz doğurdan 0212 244 66 00 numaralı telefondan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine ulaşarak bu alanda gerekli bilgilendirmeyi öğrenebilir ya da doğrudan ofisimize gelerek konu ile ilgili detaylı bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesinde eğitim alabilmek için gerekli olan bir kaç husus bulunmaktadır. Bunlara öncelikli olarak şöyle bir bakacak olursak;

  • Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olduysanız elinizde bir lise diploması bulunuyor ise İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek için ilk adımı aşmış olmaktasınız. Dolayısı ile liseyi bitirmeden bir üniversite eğitimi almanız mümkün değildir. Bu alanda üstelik yabancı dil eğitimi ile beraber bir tıp üniversitesi eğitimi alabileceksiniz.
  • İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dilleri olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dilleri olmak üzere bu üç dilden birini öğrencinin kendi tercihleri doğrultusunda seçmesi ile beraber bir çalışma yürütüldüğünden dolayı öğrenci eğer bu üç dilden en az bir tanesini ileri derecede akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilmiyor ise öncelikli olarak hazırlık eğitimi alması sağlanmaktadır. Bunun içinde öğrencimizin yirmi beş yaşın üzerinde olmaması gerekmektedir. Bu alanda öğrencimizin yapacağı çalışmalar doğrultusunda en iyi bir şekilde eğitim almasının sağlanması için kalitlei bir bilgi birikimi ve donanıma sahip bir şekilde ayrılması için öğrenciler arasındaki yaş farkının uçuk değerlerde olmamasına ve belirli bir kitleye sahip olmasına önem verilmektedir.
  • Sağlıklı olmalısınız. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz ve yurt dışı yani Ukrayna vizesi almak isterseniz aids olmamanız gerekmektedir. Bunun için ise öncelikli olarak ülkemizde yer alan sağlık bakanlığına bağlı olan bir sağlık kuruluşu tarafından heyet onayından geçirilmiş bir şekilde sağlık raporuna ihtiyacınız olacaktır. Bu sağlık raporunun ayrıca tercümesinin yapılmış olması gerekiyor. Bunu yanı sıra noter huzurunda onay almış olması ve kaymakamlık tarafından da sağlık raporunuzun onaylanmış olması gerekiyor.

Bu şartların yerine getirildiğini göz önünde bulunduracak olursak yapmanız gereken şey doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefon numarası olan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak gerekli detayları öğrenip ofisimize gelmek olacaktır.

Alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışmakta olan alanında lider ekip arkadaşlarımız sizlere bu alanda gerekli desteği sunacaktır ve işlemlerinizi getireceğiniz belgeler doğrultusunda en kısa sürede tamamlayarak sizlerin kısa süre içerisinde net sonuçlara ulaşmanızı sağlayacağız.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi dahilinde bir lisans eğitimi göreceksiniz. Bu eğitim sürecinde yapacağınız çalışmalar genel olarak bilgiye, araştırmaya, uygulamaya ve elde ettiğiniz bilgilerin, yapmış olduğunuz araştırmaların ya da hazırlamış olduğunuz projelerin sunumunu yapmaya dayalı bir şekilde bilgiyi hazır bir şekilde almaktan ziyade konulara hakim bir şekilde bilgi verebilecek seviyede bir eğitim almanızı sağlayacak olan bu bologna eğitim sistemi dahilinde gerek İvano F. Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan araştıma kütüphanelerinden gerekli araştırmaları yapabilirsiniz ya da bunun yanı sıra aramakta olduğunuz bilgilere ulaşamdıysanız İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi bünyesinde yer alan teknolojik donanım bakımından kaliteli bir bilgisayar laboratuvarında gerekli araştırmaları yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!