Odessa Tıp Üniversitesi

Odessa Tıp Üniversitesi

Kaliteli bir gelecek için öncelikle kaliteli bir eğitim almanız lazım. Belirli bir alana zamanında yönelmiş olan insanlar ve bu alanda uzmanlaşmış olan insanlar çalışmalarını sürdürerek iyi bir şekilde yaşantısını sürdürmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde en iyi şekilde çalışmalarını devam ettirmekte olan Ukrayna’nın Odessa kentinde yer alan ve aynı zamanda Ukrayna’nın en büyük Tıp Üniversitesi olarak bilinmekte olan Odessa Tıp Üniversitesi bu alanda yapmış olduğu çalışmalarından dolayı en iyi şekilde eğitim öğretim vermektedir.

27.000 metre karelik bir alan üzerinde kurulmuş olan Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan yurt dışında 57 ülkeden gelmiş bulunan 1500 kişilik öğrenci kapasitesi ve bunun yanı sıra toplamda 4500 kişilik öğrenci kontenjanı ile beraber her yıl eğitim seviyesinde kaliteli bir çalışma sürdürmekte olan Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak sizin elinizde olacaktır.

İyi bir tıp eğitimi alarak geleceğe yönelik planlar yapmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Bunun için alanında uzman eğitim görevlilerinin yer aldığı kaliteli bir kadroya sahip olan Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde sizin geleceğiniz için iyi bir çalışma yapılmıştır. Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim Rusça ve İngilizce olarak olduğundan dolayı bu iki dilden en az bir tanesine ileri derecede hakim değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine tabii tutuluyorsunuz ve bu alanda çalışmalarınızı en iyi şekilde yapmak için bu bilr yıllık süreçte yabancı dilinizi en iyi şekilde geliştirme imkanına sahip olacaksınız.

Yabancı dilinizi en iyi şekilde geliştirmeye bakacağınız bu süreç sizin için çok önemli bir dönem olacaktır. Gerek üniversite hayatınız boyunca alacağınız eğitimde kullanacağınız yabancı dil bakımından gerek ise üniversite yaşantınızdan diploma ile ayrılarak çalışma hayatına geçeceğiniz süreç dahilinde en iyi şekilde çalışmalarınızı sürdürmenizde bir yabancı dile sahip olmak sizin daima faydanıza olacaktır.

Eğitim verilmekte olan Odessa kentini tanıyacak olursak ; Odessa Ukrayna’nın Güney kıyılarında yer almakta olan bir liman kenti ve aynı zamanda bir sanayi şehri ve iş merkezi olarak bilinmektedir. Başkent Kiev ve Kharkiv şehirlerinden sonra gelmekte olan en büyük üçüncü kent olarak bilinmekte olan Odessa’da önemli bir şekilde endüstri, kültür merkezi, bilimsel araştırma merkezi ve tatil cenneti olarak biliniyor.

Yurt dışı eğitim imkanlarından faydalanmak isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor ve bir lise diplomasına sahip olmanız gerekiyor. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber Ukrayna’nın en büyük üçüncü kenti olan Odessa liman şehrinde eğitim alabilirsiniz.

Sizde yurt dışı eğitim imkanlarından yararlanmak isterseniz bu alanda yapmış olduğu çalışmalarda kendini kanıtlamış olan Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek işlemlerinize en kısa sürede gerçekçi çözüm yolları üretebiliriz.

Bu alanda yılların vermiş olduğu tecrübeye ve özverili bir şekilde yapmış olduğumuz çalışmalarımıza güvenerek sizinde Ukrayna’nın en büyük Tıp Üniversitesinde sizin tercih ettiğiniz bölümde eğitim görmenizi sağlayabiliriz. Üstelik üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ya da üniversite sınavına girmenize de gerek yok.

Tek yapmanız gereken lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olacak şekilde bir diplomaya sahip olmak, aids olmadığınızı gösteren bir sağlık raporunun heyet raporunun alınmış olması ve alınan bu raporunda noter huzurunda onaylanmış olması ve kaymakamlık tarafından da onaylanmış olması gerekmektedir. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar dahilinde 0212 244 66 00 numarasını arayarak bize ulaşabilir ve gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!