Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Rağbet gören meslek dallarına yerleşmek senin için ulaşılması imkansız bir hayal haline geldiyse üzülmene ve strese girmene hiç gerek yok.

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Avrupa birliğine üye olan ülkelerde geçerli olan Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışından misafir etmektedir. Avrupa kriterlerinde verdiği eğitimle modern bir kurum olan saygın üniversite mezunlarına çokça imkanlar sunmaktadır. Geniş bir arazi üzerine oturumu ile üniversiteye ait pek çok sahayı içine almaktadır. Öğrenciler hiç dışarı çıkmadan kampüs içinde istedikleri her türlü olanağı bulabilirler.

Eğitimde vermiş olduğu seviyeli uyum ülkeler arasındaki geçişte olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Ucuz eğitim almak öğrenciler ve aileler için üniversite tercihinde geçerli bir sebeptir. Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi yıllık olarak aldığı ücretlerini diğer üniversiteler ile kıyasladığında çok büyük bir fark oluşmaktadır. Eğitimde üç yabancı dil sunan fakülteleri geleceğin meslek sahiplerini en iyi şekilde eğitmektedir. Ukraynaca ve Rusçada istediğiniz akademik seviyeye gelebileceğiniz ortadadır. Rusça İngilizce kadar önemli bir konumda yer aldığında çoğu ülkeler arası protokollerde de önemli bir yere sahiptir. İngilizcenin de kariyerdeki payı düşünülecek olursa sizin için dil bilmek burada çok kolay olacaktır. Sonradan kurslara giderek alabileceğiniz yabancı dil eğitimi Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi bölümlerinde okulu bitirene kadar alınabilir.

Ukrayna’daki yaşam kalitesi hayat standartlarının üstünde ve çok ucuzdur. Ucuzluk öğrenciye tanınmış bir fırsat olacaktır. kendi ülkemizde bile ekonomik sıkıntı çektiğimiz öğrencilik yılları burada olmayacaktır. evinizden hiç eşya getirmeden direk olarak öğrenciler için ayrılmış mobilyalı evleri uygun fiyata tutabilirsiniz. Pazarlarda ve marketlerde istenilen oranda para harcamanız da yanınıza kalacak harçlıklarınız olacaktır. Devletin zaten sigortalı olarak ülkeye alması sağlık masraflarından da kurtulmanızı sağlayacaktır.

Burada okumak dünyada aradığınız mavi diplomaya kavuşmakla birlikte hayat başka bir pencere açmanız demektir. Fikirlerinizin değişeceği ve hayata değişik bir bakış açısı ile bakabileceğiniz eğitimlerin ardından istediğiniz yere gelebilirsiniz. Öz kimliğinizdeki güveniniz daha çok artarak ulusal nitelikte yabancılar ile ilişkiler kurmakta geç kalmayacaksınız.

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi öğrenci olmaktan çok kişilikli insan yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Dünyamızın gelişmelere açık olan ve teknolojiyi yakalayabilen gençlere ihtiyacı vardır. bu da bu üniversiteler içindeki öğrencileri anlatmaktadır. Eurostar yurt dışı danışmanlıklar ile bu ülke hakkında ve bölümleri hakkında daha geniş bilgi toplayabilirsiniz. Kayıtlardan başlayarak yardımcı olunacak her türlü konu danışmanlıklar içinde yapılarak sizi huzurlu bir halde Ukrayna’ya yerleştirmeyi görev edinmiş Eurostar danışmanlıkları ülkemizde her yerde bulunmaktadır. Ukrayna ile ilişkiler içinde olan danışmanlıklar sizin için kalma yerlerinizi, ödemelerinizi, üniversiteye gelen diğer öğrenciler ile tanışma imkanlarınızı sağlayabilir. Yurt dışında okumak artık mecburi gibi olduğundan kendini yetiştirmek dilini geliştirmek isteyen her kişi danışmanlıklara başvuru yaparak işini yaptırabilir. Ödeme planı ve koşulları olarak sunulacak tabloda ayrıca ülkenin genel durumu ile ilgili konularda aileler ve öğrenci birlikte alınarak bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

0212 244 66 00 dan bizlere ulaşabilirsiniz..

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!