donetsk ulusal üniversitesi

Donetsk Ulusal Üniversitesi

Donetsk Ulusal Üniversitesi ; Kaliteli eğitimi ile kendini geliştirmek isteyen öğrencilere tüm koşulların sunulduğu üniversiteye kayıt olmak

Donetsk Ulusal Üniversitesi

Ukrayna son zamanların ön palan çıkan en önemli ülkelerinden biri olmayı başarmıştır. Hemen hemen tüm şehirlerinde birden fazla üniversite bulunan Ukrayna öğrenciler tarafından çok tercih edilmeye başlanılan ülkelerden biridir. Hem ekonomik olarak eğitim alma imkanı sunan Ukrayna ülkesi hem de sosyal yaşamının son derece renkli olması nedeniyle öğrenciler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Ukrayna’nın ön plana çıkan eğitim kurumlarından biri olan Donetsk Ulusal Üniversitesi dünyanın farklı bölgelerinden öğrenci kabul etmekte ve kaliteli bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Eğitim fiyatlarıyla oldukça dikkat çeken Donetsk Ulusal Üniversitesi’ne yıllık sade 2000-3000 dolar ödeyerek eğitim alma fırsatına sahip oluyorsunuz. Öğrencilerin merak ettiği diğer bir konu da konaklamadır. Yurtdışından Ukrayna’yı tercih ederek Donetsk Ulusal Üniversitesi’ne kayıt yaptıran öğrencilerin konaklaması da oldukça önemli bir konudur. Yabancı öğrenciler için Donetsk Ulusal Üniversitesi yurt imkanı sunmaktadır. Rahat, konforlu ve güvenilir yurtlarda konaklama ücretleri de tıpkı lisans ücretleri gibi oldukça makuldür. Yıllık 200-300 dolar ödeyerek yurtta konaklama imkanı sunulmaktadır.

Donetsk Ulusal Üniversitesi’nde sadece lisans eğitim verilmemektedir. Lisans eğitiminin yanı sıra yüksek lisans ve doktora eğitimi de veren Donetsk Ulusal Üniversitesi kalitesiyle pek çok dünyaca ünlü üniversitelerden ayrılmaktadır. Ukrayna Donetsk Ulusal Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler ilk yıl hazırlık eğitimi alarak dil konusunda kendisini geliştirme fırsatına sahip olmaktadır. Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dillerinden herhangi birinde hazırlık eğitim alma fırsatına sahip olan öğrenciler hazırlık eğitiminin sonunda sınava tabi tutulmakta ve sınav sonucuna göre hazırlık eğitimini bitirerek lisans eğitimi almaya başlamaktadır.

Donetsk Ulusal Üniversitesi lisans eğitimi modern sınıflarda verilmektedir. Geniş ve alanında uzman akademik kadrosuyla dikkat çeken Donetsk Ulusal Üniversitesi teknolojik ekipmanlarla donatılmış sınıflarda eğitim almaktadır. Öğrencilerin beklentisini karşılamaya yönelik son derece başarılı bir eğitim hizmeti sunan Donetsk Üniversitesi öğrencilere istediği bölümde sınavsız olarak eğitim alma fırsatı sunmaktadır. Kendi ülkelerinde sınav şartı arandığı için istediği üniversite ve bölümde eğitim alma fırsatına sahip olamayan öğrenciler Donetsk Ulusal Üniversitesi’nde özgürce eğitim alma fırsatına sahip oluyor. Üstelik sınav şartı ve taban puan şartı aramayan Donetsk Ulusal Üniversitesi mezun olmaya hak kazanan öğrencilere dünyanın her yerinde geçerliliği olan diploma veriyor.

Sizlerde Donetsk Ulusal Üniversitesi’nin ve Ukrayna’nın avantajlarını sonuna kadar yaşamak istiyorsanız hemen başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz. Donetsk Ulusal Üniversitesini tercih etmek istiyorum ancak başvuru işlemlerini nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizi ziyaret edebilir ve kayıt işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Herkesin kolay bir şekilde kayıt işlemlerini gerçekleştirmesine olanak sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri Donetsk Ulusal Üniversitesi’ne kayıt işlemlerini gerçekleştiriyor. Sizlerde Ukrayna’da kaliteli bir eğitimin kapılarını aralamak istiyorsanız Eurostar eğitim danışmanlarımız daima sizlerin yanında yer alıyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!