Ukraynada Eğitim Makine Mühendisliği

Ukraynada Eğitim Makine Mühendisliği

Ukraynada Eğitim Makine Mühendisliği ; Ukrayna’da eğitim makine mühendisliği okuyarak hem uygulamalı hem de kişisel olarak meslek ..

Ukraynada Eğitim Makine Mühendisliği

Ukraynada Eğitim Makine Mühendisliği gibi kazanılması oldukça zorlu mesleği sınavsız okumayı kim istemez ki? Hiçbir sınav şartına tabi olmadan sadece lise diplomanızla başvurabileceğiniz Ukrayna Üniversitelerinden haberiniz yok mu? O halde sizlere Ukrayna’da eğitim makine mühendisliği fırsatını sunuyoruz.

Oldukça uygun fiyat avantajlarıyla hiçbir sınav engeline takılmadan Ukrayna’da eğitim makine mühendisliği okuma imkânına sahip olabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitimi danışmanlığı sizlere bu rüya gibi fırsatı sunuyor. Eurostar’ın uzman kadrosu ile hayallerinizdeki üniversiteyi şimdi çok daha kolay okuyabileceksiniz.

Ukrayna’da eğitim makine mühendisliği Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson gibi Ukrayna’nın en güzel şehirlerde eğitim vermektedir. Teknik veya teknoloji üniversitesi adındaki eğitim kurumlarında Rusça dilinde eğitim verilmektedir. Rusça dilinizi eğitim seviyesine getirmek için 1 yıllık hazır okulu imkânına sahip olacaksınız.

Makine mühendisliği gibi iyi bir eğitim gerektiren mesleği akademik alanda iyi dereceleri bulunan akademik kadrodan almak imkânına sahip olacaksınız. Dilerseniz alanınızda staj yapma olanağına sahip olabileceksiniz. Mezun olduğunuzda Avrupa’da 1.sınıf kalite kabul edilen Europass mavi diplomaya kavuşacaksınız. Europass mavi diplomanın Türkiye’de de geçerliliği vardır.

Ukrayna üniversiteleri Avrupa birliği eğitim kriteri olan Bologna anlaşmasına tabidir. Dolayısıyla Avrupa’daki diğer üniversitelerde aynı kalitede eğitim hizmeti sunmaktadır. Üstelik çok daha uygun ücretlerle! Ukrayna’da eğitim makine mühendisliği yıllık harç ücretleri 2000 dolar ile 4000 dolar arasında değişmektedir. Dilerseniz öğrenim süreniz boyunca kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli burslarından da faydalanabileceksiniz.

Ukrayna’da Yaşam Koşulları

Ukrayna’da günlük yaşam ücretleri oldukça düşüktür. Çok büyük bir bütçe ayırmadan rahat bir öğrencilik hayatı sizleri beklemektedir. Sosyal yaşam faaliyetleri oldukça aktif olan üniversitede derslerden kalan zamanınızda oldukça keyifli bir öğrencilik sizleri bekliyor. Tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü ülkeyi öğrenciyken keşfetmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ukrayna hakkındaki tüm detaylı bilgileri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı bürolarından öğrenebilirsiniz. Öğrencilik döneminizde barınabileceğiniz ev veya yurt seçeneklerinin yine Eurostar tecrübeli çalışanları farkıyla öğrenme imkânına sahipsiniz. Ülkeye ilk gittiğinizde Eurostar’ın karşılama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ukrayna’da öğrencilik yaparken aynı zamanda rahatlıkla üç dil birden öğrenebilme imkanına sahip olacaksınız. Eğitiminizi Rusça alırken günlük hayatta Ukraynaca ve İngilizce kullanacaksınız. Dilerseniz Eurostar’ın sunduğu seçenekler arasından birini tercih ederek dil okullarına kayıt yaptırabileceksiniz. Böylelikle iyi bir meslek için temel şart olan yabancı dil bilginizi çok rahat bir şekilde geliştirebileceksiniz.

Ukrayna eğitim makine mühendisliği okumak için acele edin. Size sunulan bu cazip teklifleri kaçırmayın.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!