Ukrayna’da Eğitim Fiyatları

Ukrayna’da Eğitim Fiyatları

Ukrayna’da Eğitim Fiyatları ; Ucuz lisans programı harç ücretleri dışında puansız üniversiteye yerleşebilme imkanı da sizi yurtdışı eğitim konusunda cezbedecek nedenler olacaktır.

Ukrayna’da Eğitim Fiyatları

Ukrayna üniversiteleri birçok açıdan gençlerimiz için avantajlar taşımaktadır. Malum, sizi geleceğe hazırlayacak fakülte eğitimini önemsemeniz lazımdır. Yurtdışı eğitim seçeneklerini değerlendirerek ufkunuzu genişletebilirsiniz. Günümüzde, tarihi yapıları, eğitim kaliteleri, yurtdışında takdir görmeleri ve uygun senelik ücretleri bakımından Ukrayna Üniversiteleri son derece beğenilmektedir. Türk gençleri de Ukrayna Üniversiteleri’ne girmek için yoğun bir talep göstermektedir. Siz de bu şanslı öğrencilerden olabilirsiniz. Üniversitelerin size sunduğu avantajlara kesinlikle hayır diyemeyeceksiniz.

Ukrayna’da Genel Olarak Yaşam Giderleri ve Eğitim Fiyatları:

Sevgili arkadaşlar, komşu ülkelerimizin ekonomilerine bir göz atsanız, göreceksiniz ki, Ukrayna kesinlikle son derece ucuz bir ülkedir. Ülkemizde, özellikle Başkent Ankara’da lüks bir restoranda oturduğunuzda ödeyeceğiniz hesap ile, Lviv’de lüks bir restoranda ödeyeceğiniz hesap arasında dağlar kadar fark olduğunu söyleyebiliriz. Türk Liramızın, ülkenin resmi parası olan Grivna’dan daha değerli olduğunu ekleyelim. Bu da Türk vatandaşlarının alım gücünü gerçekten artırmaktadır.

Ukrayna’da eğitim giderleri de asla ve asla bütçenizi zorlamaz. Size genel olarak rakamlar hakkında bilgi vereceğiz. Verdiğimiz rakamlar ortalama olup bazı fakültelerde daha yüksek olabilir. Örneğin işletme ve ekonomi fakülteleri ile tıp fakültelerinin senelik harçları birbiri ile aynı olmayabilir. Ortalama olarak, hazırlık sınıflarında bir senelik eğitim ücreti, 1500 ile 2500 Amerikan Doları arasında değişmektedir. Hemen belirtelim üniversitelerde eğitim dili, Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca olarak düzenlenmiştir.

Ukrayna’da eğitim giderleri lisans sınıflarında, yine genel olarak, 1500 ile 3000 Amerikan Doları arasında bedellenmektedir. Sizin de anlayacağınız ve inceleyince göreceğiniz gibi sevgili arkadaşlar, okul ücretleri son derece ekonomiktir. Orta halli Bir Türk Ailesi zorlanmadan evladını Ukrayna’da üniversite okutabilir. Ayrıca, öğrenciler için part time çalışma seçenekleri de olabilir, bunu da ekleyelim.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yıllardır sizinle ve sizinle olmaya devam edecek. Değerli arkadaşlar, yurtdışında eğitim görme şansını bizimle, en doğru seçimlerle elde edebilirsiniz. Ukrayna’da eğitim giderleri anlamında asla sakıncanız olmasın. Hayalinizdeki mesleği, kesinlikle en kaliteli, en sağlam altyapı ile bu seçkin eğitim kurumlarında öğrenebilirsiniz.

Ukrayna coğrafi anlamda ülkemize son derece yakındır. Uçakla sadece birkaç saatte birçok şehrine olan seferlerle ulaşabilirsiniz. Liviv başkent olup, hem bu güzel kentte, hem de birçok şehirde köklü, AB kriterlerine uygun ve üyesi olan üniversitelerde eğitim almanın zevkini yaşayabilirsiniz. Sıkça ülkemize gidip gelebilirsiniz. Medeni bir ortamda, kibar, sosyal ve Türkleri seven insanların arasında yıllarınızı huzurla geçirebilirsiniz. Kesinlikle bürolarımıza gelin ve bilgi edinin.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!