Ukrayna’da Eğitim Avantajları

Ukrayna’da Eğitim Avantajları

Sınav sistemi ile karşı karşıya kalmayın. Ukrayna’da eğitim avantajları sayesinde öğrenciler yepyeni bir gelecek için sınava girmek zorunda kalmıyorlar.

Ukrayna’da Eğitim Avantajları

Sevgili arkadaşlar, üniversite seçimlerinizin son derece önemli olduğunu biliyoruz. Bunun siz ve aileniz kadar farkındayız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, size sayısız yurtdışı üniversite eğitimi seçenekleri sunmaktayız yıllardır. Doksanlı yılların başlarından bu yana birçok gencimizin doğru seçimler yapmasını sağladık. Ukrayna Üniversiteleri konusunda kesinlikle kefiliz ve size bu mükemmel eğitim fırsatını tanıtmak istiyoruz.

Ukrayna’da Eğitim Avantajlarla Dolu:

Ukrayna’da eğitime, özellikle üniversite eğitimine gerçekten son derece önem veriliyor. Köklü, tarihi özellikleri olan yüksek eğitim kurumları, aynı zamanda modern eğitim tekniklerini takip etmekte ve uygulamakta. Ukrayna Üniversiteleri’nden mezun olan gençler, Avrupa çapında çalışma olanaklarına sahip olmaktalar. Ukrayna’da eğitim avantajları saymakla bitmez.

Ukrayna’da eğitim avantajları konusunda kısaca bilgilenmenizde fayda var. Üniversiteler Avrupa Birliği kriterlerine uygun, Bologna esaslarını taşıyan kurumlardır. Avrupa’nın seçkin üniversiteleri arasında sayılmaktadır Ukrayna’nın üniversiteleri. Mezun olduğunuzda sevgili arkadaşlar mavi diploma alacaksınız. Türk, Ukraynalı, Rus veya başka bir milletten öğrenci olmanız önem taşımamaktadır. Her mezun genç AB ülkelerinde, seçkin olarak kabul edilen mavi diplomalarını alabilirler.

Ukrayna üniversiteleri, ülkemizden öğrenci kabullerinde sınav şartı uygulamamaktadır. Ülkemizdeki sistemden çok farklıdır bu konuda. Taban puanı da olmayıp, Türk öğrenciler öğrenci vizesi almaları, diplomalarının olması ve istenen belgeleri hazırlayıp ibraz etmeleri ile kayıt için kabul edilmektedirler. Biz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her aşamada sizleri yanında olacağız.

Ukrayna yaşamın kolay olduğu, ülkemize oranla gerçekten ucuz bir ülkedir. Buna üniversite harçları da dahildir. Üniversite ücretleri senelik olup 1500 ABD’den başlamaktadır. Size ilgilendiğiniz bölümlerle ilgili rakamları tek tek vereceğiz, ne kadar ekonomik olduğunu da bu şekilde anlayacaksınız. Diğer Avrupa üniversiteleri incelendiğinde rakamların inanılmaz uygun olduğunu göreceksiniz.

Yaşam giderleri açısından da zorlanmayacaksınız. Orta gelirli bir Türk Ailesi rahatlıkla çocuklarını Ukrayna Üniversiteleri’nde okutabilirler.

Ukrayna’da eğitim avantajları konusunda bir diğer önemli nokta ise, gerçekten mükemmel bir eğitim kalitesidir. Seçkin akademik kadro, sadece ülkede değil, uluslararası anlamda da isim yapmış kişilerdir. Modern teknikler, donanımlı laboratuvarlar, eğitim kalitesi son derece önemlidir.

Ukrayna’da Kırım Türkleri dahil, farklı milliyetlerden birçok kişi bulunmaktadır. Kozmopolit bir ülkedir diyebiliriz. Ukraynalılar, Ruslar, Türkler, Almanlar ve birçok farklı insan barış içinde yaşamaktadır bu güzel ülkede. Siz de kesinlikle yabancılık çekmeden, medeni insanların içinde huzurla eğitiminizi alabilirsiniz.

Kendinizi hayalleriniz konusunda ertelemeyin. Ukrayna Üniversiteleri seçkin ve donanımlı fakülteleri, yılların getirdiği eğitim anlayışı ile sizi gerçekten öne çıkaracak. Bu nedenle diyoruz ki, gelin şubelerimize, bilgilenin, kararınızı siz verin.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!