Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir

Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir şubemize uğrayarak modern Ukrayna üniversitelerinde çok iyi yaşam şartlarında eğitim alın.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak ülkemizin her yerinde sizlerleyiz. Amacımız işbirliği içinde olduğumuz, gerçekten başarılı, dünya ülkeleri tarafından kabul görmüş yurtdışı eğitim kurumlarını sizinle tanıştırmak. Ankara’dan İstanbul’a, İzmir’den, Adana’ya, Mersin’den, Diyarbakır’da kadar, her bölgemizde danışma ofislerimizin olduğunu ekleyelim.

Ofislerimizden Ukrayna Üniversiteleri Konusunda Bilgi ve Yardım Alabilirsiniz:

İzmir’de yaşayan bir gençseniz, lise son sınıfta iseniz, ya da liseden yeni mezunsanız, hemen Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir şubemize gelebilirsiniz. Yüksek lisans ve doktora eğitimi yapmayı düşünenler de mutlaka gelmelidir. Ukrayna Üniversiteleri’nde kesinlikle not oranı aranasınızın Türk öğrenciler yüksek lisans ve doktora için başvurabilirler.

Sadece Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir büromuzda değil elbette, tüm bürolarımızdan bilgi ve yardım alabilirsiniz. İnternet sitemiz 24 saat hizmetinizde, çağrı merkezimiz de öyle. Kayıt şartları, eğitim özellikleri ve avantajları öğrenci danışmanlarımız tarafından sizlere sunulacak. Ayrıca, kayıt işlemleri için her aşamada size yardımcı olacağız.

Size, son derece gözde olan, Türk öğrencilerinin çok memnun olduğu Ukrayna Üniversiteleri hakkında bilgi verelim. Ukrayna’da birbirinden seçki üniversitelerde eğitim verilmektedir. Avrupa üniversiteleri arasında sayılan bu okullar, aynı zamanda bu statüde en kaliteliler arasında sayılmaktadır. Bu nedenle, mezunlar Europass yani mavi diploma almaktadırlar.

Türk öğrenciler hiçbir sınav ya da not şartı olmadan kabul edilmektedirler. İstediğiniz fakülte eğitimini, sadece diplomanızla başvurarak alabilirsiniz. Üstelik, gerçekten kaliteli ve oturmuş bir fakültede alacaksınız eğitiminizi. Bizim görüşümüz, kesinlikle bu şansı değerlendirmenizdir. Yılların deneyimi ile bunu belirtmekteyiz.

Ukrayna Üniversiteleri ile işbirliği çalışmalarımız, ülkenin en seçkin üniversiteleri için geçerlidir. Yurtdışında eğitim almak birçok açıdan çok avantajlıdır. Kişiliğiniz gelişir ve kendine güvenen biri olursunuz. Farklı milletlerden insanlarla tanışmanız, daha önyargısız ve medeni bir insan olmanızı sağlar.

Ayrıca seçkin bir eğitim alarak, mesleğinizin temel taşlarını mükemmel şekilde atabilirsiniz. Ukrayna Üniversiteleri’nde üç dilde eğitim verilmektedir. İngilizce, Rusça ve Ukraynaca. Bu dilleri eğitim yıllarınız boyunca öğrenebilirsiniz. Bu sayede, birçok dil bilen, çok daha donanımlı bir kişi haline gelirsiniz.

Ukrayna, üniversite ücretleri dahil, gerçekten ucuz bir ülkedir. Bütçeniz, ailenizin bütçesi zorlanmayacaktır. Size okul ve yaşam giderleri konusunda tüm detayları çıkaracağız. Konaklama için kiralık ev ve yurtları tercih edebilirsiniz. Bu şekilde, hem hesaplı, hem de temiz ve güvenli şekilde konaklama şansını yakalayabilirsiniz. Memnun kalacağınızdan emin olun. Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir ve diğer bürolarımızda sizleri bekliyoruz. Her adımda yanınızda olacağımızdan şüpheniz olmasın sevgili gençler.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!