Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale

Çanakkale şubemize gelerek öğrenebilirsiniz. İstediğiniz bölüme yönlenmek için hedeflerinize emin adımlarla Eurostar ile ulabilirsiniz.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale

Doğu Avrupa ülkeleri arasında eğitim olarak kendini ispatlamış olan Ukrayna yurt dışından öğrenci beklemektedir. Kayıtları başlayan okullar için genel bilgileri Eurostar danışmanlıklarından alabilirsiniz. Ukrayna eğitim danışmanlığı Çanakkale bürosu olarak Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı yapmaktayız. Korktuğunuz endişe ettiğiniz her konu aslında bilmediğiniz yanları ile sizi sıkmaktadır. Detaylı bir araştırma içinde olan bürolarımız bu kaygılarınıza son verecek ve diplomanızı elinizde tutmanızı sağlayacak ulusal bir aracı olmaktadır. Daha önceki görüşmelerimizde ülke ile yapacağımız görüşmeler sonucunda üniversitenin verebileceği eğitimler öğrenilmektedir. Denklik var mıdır, tanınma nasıl olur? Türkiye ve Ukrayna arasında anlaşmalar incelenerek belli edilmesi gereken bu nokta sadece danışman olarak seçilen şirketler açıklamaya sunabilmektedir. Bu da yetkilerini üstelendiğimiz ülkelerin belirli noktalarına bize düşmektedir. Ülkemizde olduğu kadar Ukrayna içinde de yardım alacağınız bürolarımız mevcuttur. Böyle olmasının nedeni her iki ülke arasındaki bağlantıyı koparmamak içindir. Çünkü Türkiye’de yapacağınız her yasal işlem ve belirlediğiniz ödeme seçenekli kullanım alanları buradaki ağımıza bildirerek sizinle ilgilenilmesi sağlanacaktır.

Heyecanlı Yolculukta Sizde Yerinizi Alın

Ukrayna eğitim danışmanlığı Çanakkale Avrupa’nın hem bu yakasında hem de diğer yakasında görev yapmaktadır. Firma olarak büromuz içinde başlayacak başvurularınız havaalanında Ukryana’ya varan heyecanlı yolculukla devam etmektedir. Atatürk havalimanından kalkacak her uçak için en uygun fiyatlar çıkarılarak en uygun zamanları sizin için ayarlarız. Önceden haberdar olacağımız indirimli biletlerinizi sizin adınıza Eurostar yurt dışı danışmanlık bürolarımız yapacaktır. Pasaportunuzu ve davetiyenizi elçiliklerden beklenen haberle aldıktan sonra ülke size geçiş sağlayacaktır. Vize belki de bir ay alamayacağınız bir prosedür içermektedir. Bu yüzden danışmanlıklarımız olmadan vize işlemlerinizi hızlandıramazsınız.  Ya vize ücreti denilen fazladan alınan parayı ödeyeceksiniz yahut işiniz acele değilse bekleyeceksiniz. Ancak kayıt zamanı on beş gün gibi kısa bir sürede yapılmaktadır. Vizeyi beklerken kayıtları kaçırmak hiç de hoş olamayacaktır. Çünkü seneye aynı işlemleri tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Kayıtlar her yıl Eylül ayı içinde yapılmaktadır. Eylül’ün başında başlayan kayıt tarihi 15’ine kadar devam etmektedir. Kesin kayıtları yapabilmek için elinizdeki tüm evrakların Rusça olarak çevirisi istenecektir. Ukrayna eğitim danışmanlığı Çanakkale büromuzda çalışan tercümanlarımız bütün evraklarınızı yanınızda çeviri yaparak kesin kayıtlarınız için hazırlayacaktır. Ukrayna için önemli olan bu çevriler bütün Avrupa ülkeleri için geçerlidir. Kendi öğretim dilini İngilizce olarak verse de devlet dili olarak Rusça dilini kullandıkları için evraklarda bunu gerek görmüşlerdir.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!