Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Ankara

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Ankara

Eğitim için Ukrayna’ya giden öğrenciler puan almalarına gerek olmadan eğitim danışmanlığı Ankara şubemizde gerekli işlemlerini yaptırarak yerleşebilirler.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Ankara

Uluslararası eğitimde gözde üniversitelerin olduğu Ukrayna yeterli görülen eğitimleri ile Avrupa’daki tüm öğrencileri almaktadır. Rusça ve İngilizce olarak eğitime başlayan gençler kendi bölümlerine dayanarak çalışmalara başlamaktadır. Her bölüm için yıl içinde gerekli görülen pozisyonlar yaratılarak konular görsel olarak da verilmektedir. Aktiviteler öğrenciyi tamamlayacak ve bir şeyler üretmesinde yardımcı olacak konular olarak ele alınmaktadır. Kaynaşmak amacı ile yılbaşında sergilenen yardımlaşma günleri içinde hereksin Ukrayna’da yaslanacağı bir dal aradığınız fark edebilirsiniz.  Bu yüzden açılmış bulunan Ukrayna eğitim danışmanlığı Ankara büromuz Ukrayna’da okuyan gencine sahip çıkmaktadır. Ankara’da başlayacağınız iletişiminiz yine gideceğiniz şehirde karşınızda hizmet vermek için bekleyecektir.

Danışmanlıklarımız bünyesinde birleştirilen öğrenciler tanıtım filmlerimiz ile gidecekleri ülke hakkında ve üniversiteler hakkında bilgi alabilirler. Tıp eğitimi, eczacılık, diş hekimliği, inşaat mühendisliği, hukuk, mimarlık, veterinerlik ve her alanda göreceğiniz mühendislik bölümü okullarını gidip görmek yerine bizim tanıtımımızla daha iyi tanıyabilirsiniz. Ukrayna eğitim danışmanlığı Ankara elçiliklere yakın olması nedeni ile istenilen evrakların getir götür işini kendiniz yapmanız durumunda kolay ulaşım sağlayacaktır. Evraklarınızın eksikliğinde anlamadığınız konularda alacağınız destek ile tercümanlarımız ve danışman gruplarımız yardımcı olmaktadır.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Doktora

Doktora ve lisans girişi yapmak istediğinizde kayıtlardan önce uygulamanız gereken prosedürler vardır. Önceden bilinmesi gereken bu ayrıntıları hazırlayarak başvuru yapmanız için Ankara’da hizmet veren danışmanlığımız görev yapmaktadır. Buradaki birçok üniversiteden geçiş yapabileceğiniz Ukrayna üniversiteleri için ülkeler arasında olması gereken anlaşmalar tarafımızca bilinmektedir. İki yıllık bölümler kazanan öğrenciler için sunulan alternatif üniversiteler videolar ile tanıtımları yapılarak anlaşılması sağlanmaktadır. Geçiş izni alabilecek olanlar için belirlenen hazırlık sınıflarına yerleşmenizi sağlayacak olan Ukrayna eğitim danışmanlığı Ankara büromuz lisansınızın tamamlanması için elinden gelecek özveriyi düşünmektedir.

Ukrayna’da hayat şartlarının kolay olması ekonomik olarak öğrencileri yormayacaktır. Buradan ayırt ettireceğiniz ev ya da yurt seçeneğinde ödemeleri yine Türk bankaları aracılığı ile gönderebilirsiniz. Dolar olarak iş gören para birimine orantılı olarak seçilecek harcamalar siz evinizdeyken hesaplanarak cebinize konulabilir. Temkinli olmak için bürolarımızdan alacağınız ekonomik hizmetimiz en uygun ödemeyi sağlayabileceğiniz koşulları ve fiyatları sizlere sunacaktır. Öğrencilerin harçlık olarak alabilecekleri burs imkânını ise okul açılmadan bilerek başvurmanız diğer yıla kalmadan bu bursu almanıza neden olacaktır. Eğitimde yurt dışına taşan bir öğrenci kesimi olarak Türkiye fazlaca gönderim yapmaktadır. Sağlıklı koşullarda ve güvenli olanaklar ile yurt dışında sahipsiz kalmamak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Konumu:

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!