Kiev Maup Üniversitesi

Kiev Maup Üniversitesi

Kiev Maup üniversitesi nitelikli eleman yetiştirilmesini ve lisans eğitiminde en iyi avantajları en ekonomik maliyetler ile öğrencilerin ayağına getiriyor.

Kiev Maup Üniversitesi

Ukrayna’ nın en önemli ve saygın üniversitelerinin başında gelen Kiev Maup Üniversitesi 1989 yılında kurulmuş olup her geçen gün daha da ileriye giden bir kurumdur. Bölgenin en büyük ve en kapsamlı okulu olan Kiev Maup Üniversitesi Avrupa ile de uyumlu dersler vermektedir. Zaten Bologna sürecine giren okul eğitim kalitesini de beraberinde yükseltmektedir. Bu süreçte öğrenci odaklı bir eğitim süren ve öğrencilere daha fazla imkan tanıyan okul adını gittikçe yukarılara taşımaktadır. Öğrenciler dersleri araştırmakta, projeler hazırlamakta ve bunların sunumlarını gerçekleştirmektedir. Projeler içerisinde Öğretmenleri ile çalışma fırsatı bulan öğrenciler dersleri uygulamalı olarak daha iyi bir şekilde öğrenmektedir.

Kiev Maup Üniversitesi hem Ukrayna’ da hem de birçok ülkede kurumlarla antlaşması olduğu içi staj konusunda da öğrencilerine iyi imkanlar sunmaktadır. Sizde tercihinizi bu üniversiteden yana kullanarak hem daha kaliteli bir eğitim hayatına sahip olabilir hem de birçok yenilikle tanışabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi almak ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmek için Eurostar yurtdışı danışmanlık firması size yardımcı olmaktadır. Sizde onlarla iletişime geçerek ülke, üniversite, hocalar gibi merak ettiğiniz tüm alanlarda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firma sizin adınıza tüm kayıt işlemlerini gerçekleştirmekte, kalacak yer bile ayarlamaktadır. Bu sayede sizde birçok sorunla uğraşmaktan kurtularak sadece eğitim hayatınıza konsantre olabileceksiniz.

Kiev Maup Üniversitesi öğrencilerine birçok ülke de erasmus hizmeti de sağlamaktadır. Sizde bu sayede eğitim hayatınızın 3 ay gibi bir kısmını başka ülkede devam etme şansını yakalayabilirsiniz. Bu da size yeni diller öğrenme, yeni kültürler tanıma fırsatı vermektedir. Üniversite hayatınızı en iyi şekilde değerlendirerek mezun olduktan sonra rakipleriniz arasında kendinizi daha kolay gösterebilirsiniz. Kiev Maup Üniversitesi size eğitimin yanı sıra birçok kültürel ve sportif faaliyetlere katılma fırsatı da vermektedir. Tüm donanımı sağlayan Kiev Maup Üniversitesi öğrencilerin okul içerisinde çok zaman harcamadan birçok etkilikte bulunmasına ortam hazırlamaktadır. Sizde eğitim hayatınızı şekillendirirken tüm imkanları göz önünde bulundurarak daha kaliteli bir eğitim için adım atabilirsiniz.

Kontenjan sayısının sınırlı olması ise tek kötü yanıdır. Sizde kararınızı verdikten sonra çok zaman kaybetmeden kaydınızı hemen gerçekleştirmelisiniz. Çünkü kayıtlar çok kısa süre içerisinde dolmaktadır. Kurumun vermiş olduğu imkanlar birçok öğrenci tarafından daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Mezun olurken alacağınız diplomada birçok ülkede tanındığı için mezun olduktan sonra istediğiniz ülkede çalışma fırsatını yakalarsınız. Sizde kaliteli eğitim almak ve bunun yanında da yeni diller öğrenmek, aktif ve sosyal bir öğrencilik hayatı yaşamak istiyorsanız geç kalmadan kaydınızı gerçekleştirmelisiniz.

Eğitim konusunda Avrupa’ nın önde gelen kurumları arasında yer alan ve her geçen gün daha da yukarılara çıkan okul her geçen gün kendisini geliştirmekte ve öğrencilerine daha fazla imkan tanımaktadır. Sizde bu sistemin içinde kolaylıkla yerinizi alabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!